اعتماد به نفس، رژیم غذایی

دانلود پایان نامه

قصد دارین همه توجهات رو به طرف خودتون جلب کنین؟ پس قرمز همون رنگیه که این خواسته تون رو برآورده می کنن! رنگ قرمز با حس توانمندی و قدرت در ارتباطه و همه توجهات رو به طرف تون جلب می کنه. لباس قرمز موجب افزایش اعتماد به نفس می شه و کمک تون می کنه در جمع بدرخشید. این رنگ پرانرژی و گرما رو به احساسات عاشقانه هم نسبت دادن. واسه همین، رنگ قرمز انتخاب بسیار مناسبی واسه مواقعیه که همسرتون رو به یک شام دونفره در رستورانی خاطره انگیز دعوت می کنین. جالبه بدونین رنگ سنتی لباس عروس هندیا قرمزه.

اما مراقب باشین، چون که این رنگ قوی و انرژی بخش اشتهاآوره و میلِ به خوردن هَله هوله رو تقویت می کنه. پس اگه سعی دارین به رژیم غذایی سالم پایبند بمونین، در پوشیدن لباسای قرمز احتیاط کنین. نگفته نمونه که پوشیدن لباس قرمز جرأت می خواد و با هر روحیه ای موافق نیس. اگه به پوشیدن لباسای قرمز علاقه مندید، طیفی از این رنگ رو انتخاب کنین که با رنگ پوست تون هماهنگ باشه. ترکیب این رنگ با مشکی از ایام قدیم عادی بوده، طوری که ترکیب قرمز و مشکی در ردیف مدهای سنتی قرار داره. قرمز و سفید یا قرمز و بِژ از دیگر ترکیبای متعادل و چشم نوازی هستن که طرفداران زیادی دارن.

نارنجی

نارنجی هم درست مثل قرمز رنگی پرانرژیه که همه توجهات رو به طرف تون جلب می کنن. رنگ نارنجی برخلاف قرمزِ پررنگ کمی آرامش بخش تره. این رنگ رو محرک فعالیت و بیدارکننده ی خلاقیت هم دانسته ان. لباس نارنجی مناسب هر رنگ پوستی نیس، اما اگه نارنجی به رنگ پوست تون میاد، می تونین با پوشیدن لباسای این رنگی، حال و هوای مثبت تر و پرانرژی تری کسب کنین. لباسای نارنجی با رنگای سرد یا خنثی ترکیب باحالی میسازن که به امتحان کردن شون می ارزه.

زرد