بحران پنالتی لینک‌ ها را در گوگل دریابید!

بحران پنالتی لینک‌ ها را در گوگل دریابید!

تا حالا به این فکر کردین که به چه دلیل لینکا مهم، موثر اما دوست نداشتنی هستن؟ اصلا به چه دلیل این قدر لینکای بی ارزش در دنیا هست  در حالی که ما فکر می کنیم بهترین پیوندهای ممکن رو تولید کردیم و به این واسطه در حال پیشرفت موقعیت سایت خود هستیم؟

هر چند جواب به این سوال مشکله و هنوزم نمیشه استاندارد ثابتی واسه لینک گذاری تعریف کرد اما گوگل با جریمه یا پنالتیای خود در مورد لینک سازی خوب به تموم حرف و حدیثا پایان داده. طوری که میشه به کیفیت لینک و صحت روش هدف دارای لینک گذاری با در نظر گرفتن جریمه های گوگل فهمید.

با ما باشین تا پنالتی لینکا رو در گوگل که تقریبا به بحران بزرگی واسه سایتا تبدیل شدن بررسی کنیم.

شکلای جور واجور پنالتی لینکا در گوگل

رابطه یا اعتبار لینکا در تموم پیوندهایی که به سایت شما وارد شده یا از سایت شما به سایت دیگری داده می شه مهمه و گوگل جواب اونو با افت رتبه سایت میده.

لینکای عجیب ورودی به سایت

این پنالتی در میان پنالتیایی که تا کنون با اونا رو به رو شدین عادی تراست؛ چون کاربران همیشه عادت دارن لینک بخرن  تا SERP طبیعی سایت خود رو بالا ببرن.

راه حل:

راه حل

۱-      تموم لینکایی که به سایت شما وارد می شن رو از راه کنسول گوگل دانلود کنین

۲-      به تک تک لینکا حسابرسی  و مثلا rel=”nofollow’’  رو از اونا خط بزنین

۳-      از وسیله Disavow links استفاده کنین. این وسیله به شما اجازه میده تا لینکایی که از سایتای ضعیف منتهی به کاهش رتبه سایت شما شدن رو خط بزنین

۴-      از این پس وقت خود رو واسه تولید لینکای طبیعی که خودتون ستختین صرف و از خرید بک لینک دوری کنین.

بک لینک

گوگل خیلی راحت لینکایی رو که واسه دستکاری عجیب رنک یا رتبه سایتای دیگه در سایت خود قرار می دین می شناسونه. هر کسی که به ازاء دریافت مبلغی لینک عجیب رو گسترش بده در واقع با این کار پنالتی دستی واسه سایت خود دست و پا کرده!

راه حل:

۱-      لینکای عجیب رو حذف کرده یا با اضافه کردن” rel=”nofollow به اونا مطمئن شید مستقیم یا غیرمستقیم روی رتبه سایت شما اثر نمی گذارن

۲-      در حذف لینکا کلی عمل کنین و مطمئن باشین با حذف یکی دو تا لینک گوگل فریبنمی خوره

لینکهای اسپم درج شده به وسیله کاربران


پروفایل و نظراتی که کاربران در صفحات جور واجور سایت درج می کنن راه خوبی واسه گسترش لینکای عجیب و ایجاد بحران بزرگیه تا گرفتار پنالتی لینکا در گوگل شید. واسه این که هیچوقت با این پنالتی به وسیله گوگل جریمه نشید بیشتر از قبل روی کامنتا، محتوا پست مهمون و پروفایلایی که به وسیله کاربران جور واجور ساخته می شه تمرکز کنین.

حتما بخونین :

    • چه اتفاقی واسه بروزرسانی گوگل پاندا ۴٫۲ افتاد
    • جریمه گوگل واسه سایتهایی با شبکه های ترافیکی موبایل گول زننده
    • موبایل

  • رفع جریمه دستی پنالتی گوگل
  • برگزاری اولین جلسه برترینای سئو در ایران
  • گوگل: تا آخر سال ۲۰۱۵ پنگوئن باید به روز شه