دانلود پایان نامه احساس ناامنی، هماهنگی

دانلود پایان نامه

بعضی وقتا ما کسائی رو عاشقانه دوست داریم اما حتما قادر به زندگی در کنارشون و هماهنگی با اونا نیستیم. شاید حتی ادامه راه با اونا به خاطر رفتارها و بی توجهی شون به احساسات مون یه جور محدود کردن و آزار هم به حساب بیاد. در این صورت عشق ورزی با شرایط پیش اومده منافاتی نداره. میشه بازم عشق ورزید بی اونکه در اسارت همراهی اجباری اذیت شد. لزومی نداره که افراد در اینجور شرایطی به هر قیمت، کنار هم بمونن. حفظ این رابطه از دور ارزشمندتر هستش.

۱۷. عشق و حسادت یکی نیستن

همونجوریکه مالکیت در عشق جایی نداره، حسادت هم در عشق ورزی بی معناه. بعضی وقتا فکر می کنیم اگه حسادت به خرج ندیم، به اندازه کافی یارمان رو دوست نداریم. در حالی که عشق واقعی اونقدر کیفیتی داره که با اعتماد گره خورده س. پس وقتی طرف مقابل راضی و خوشحال باشه، این رضایت و شادی به دیگری هم منتقل می شه.

۱۸. عشق و ترس باهم ناشناس ان

عشق به همراهی تفاهم، شادی، رضایت و همراهی در یک صف وای میسته، اما در صف مقابل اونا احساساتی طبق ترس قرار داره مثل: نفرت، حرص، حسادت و احساس ناامنی.

۱۹. عشق نیاز نیس، خواستنه

چیزی که بزرگ ترها دوست دارن به کودکان یاد بدن اینه: نیازها و خواستها باهم فرق دارن. پایه و پایه نیاز در ترس قرار داره. مثلا وقتی احساس کنیم که بدون دیگری نمی تونیم زندگی کنیم یعنی بهش نیاز داریم. ترس مخالف عشقه. اما وقتی کسی رو با تموم وجود می خواهیم و دوست داریم بهش آزادی میدیم و گره خوردنی آزاردهنده در کار نیس. این عشق می تونه مثل کبوتری آزاد تا هر جای آسمان که خواست اوج بگیره.