دانلود پایان نامه برنامه ریزی، خودخواهی

دانلود پایان نامه

عشق وعاشقی هم یه جور کار تیمیه دیگر. در دنیای عاشقی باید بعضی وقتا شرایط رو مدیریت و کنترل کنین و بعضی وقتا هم عقب بایستید و به یارتان اعتماد کنین؛ این یعنی کاری که در تیم اتفاق میفته. دو یار عاشق مثل اعضای تیم، مکملی واسه نقاط ضعف همدیگه هستن و باعث تقویت نقاط قوت هم می شن. در رابطه عاشقانه باید بدونیم که چه موقع سکوت کنیم و چه زمانی حرف بزنیم. اینجور همکاری و همراهی از طرف دو یار عاشق باعث تشکیل رابطه ای تخریب ناپذیر و منحصربه فرد می شه. در این صورت اهداف زوج یک پارچه می شه و واسه رسیدن به این اهداف مشترک تلاشی هم سو شکل میگیره.

۱۱. شجاعت

عشق واقعی یعنی نهراسیدن. در عشقی خالص، ترس از تعهد، خطا کردن یا آسیب زدن به دیگری جایی نداره. رخنه ترس در رابطه، اونو ناامیدوارکننده و پیچیده می سازه. اگه عاشق باشیم خودبه خود میدونیم که چه باید کنیم و بی باکانه راه علاقه مندی رو تا انتها خواهیم پیمود.

۱۲. پاکی

عشق واقعی مقدسه، خودخواهیا رو می زداید و ما رو به خودمون نزدیک تر می کنه. با عاشقی، ترس و وابستگیای بی مورد به محاق می رن و آزادی به ارمغان میاد. عشق یعنی بخشش. وقتی عاشقیم به خدا و خودِ خودِ حقیقی مون هم نزدیک تر هستیم.

عشقی واقعی زمانی حاصل می شه که خود رو پیدا می کنیم. زمانی هم سروکله اون پیدا می شه که انتظارش رو نداریم. چون عشق قابل برنامه ریزی نیس. بدیهیه که عشق با زور و اصرار ایجاد نمی شه و درست زمانی با اون روبرو میشیم که از زندگی شخصی مون راضی هستیم و خود رو همونجوریکه هستیم دوست داریم و پذیرفته ایم. ، زمانی امکان عاشقی پیدا میکنیم که باور کنیم جذاب هستیم و توانایی پذیرش عشق رو داریم.

حتما شمام باور دارین که بنیان جهان هستی طبقای عشق ساخته شده. اینجور عبارتی حقیقت داره؟ شاید در کلام همه متفق القول بهش باور داشته باشیم اما خیلی از ما عشق رو به درستی نمی شناسیم و اونو با مالکیت و حسادت اشتباه می گیریم.