دانلود پایان نامه چشم انداز، احساسات

دانلود پایان نامه

۲۴. عشق نیازمند توجه

عشق با بی توجهی هم خوانی نداره. در دنیای عاشقی دو فرد باهم آمیخته می شن، اما بعضی وقتا این نزدیکی سوءتفاهم ایجاد می کنه و دو طرف فکر می کنن که دیگر احتیاجی نیس علاقه خود رو به هم بگن. عشق واقعی نیازمند توجه به یکدیگره. این بیان علاقه و توجه باید واقعی و متداوم باشه و حالت وظیفه به خود نگیرد.

۲۵. عشق فرقا رو درک می کنه و قبول می کنه

همه ما با همدیگه فرق داریم. حتی دوقلوهای هم سان هم مثل هم نیستن و تجارب و چشم اندازی متفاوت از همدیگه دارن. عشق حقیقی هم به معنای قبول کردن همدیگه برخلاف فرقا و اختلاف نظرهاست.

۲۶. روش بیان و پذیرش عشق متفاوته

همه ما به یک شکل عاشق نمی شیم. هرکی به روش خود عاشقی می کنه. بعضی به شکل کلمات، بعضیا با خدمت و کمک رساندن به هم عشق رو بیان و تجربه می کنن. باهم وقت گذراندن، هدیه دادن و نوازش هم از بقیه روشای پذیرش و بیان عشقه. باید بدونیم که هرکی روش هایی داره و باید زبون عشق ورزی رو در فرد موردعلاقه مون پیدا کنیم. در این صورت بهتر می تونیم باهم رابطه برقرار کنیم و عاشقی مون رو جشن بگیریم.

۲۷. عشق توأم با احساسات خوشاینده

نباید داشتن رابطه با دیگری رو حتما عشق بخونیم. اگه رابطه ما همراه با حسادت، تملک خواهی، جنگ و دعواهای پشت سر هم، سوءاستفاده (کلامی، عاطفی، جسم) است، باید گفت که نام این رابطه اصلا عشق نیس. دوباره گوشزد می کنیم که عشق با احساسات جدا از ترس هم سویی نداره.