مسئولیت پذیری، اعتماد به نفس

دانلود پایان نامه

صورتی

صورتی رنگ مورد علاقه خیلی از دخترخانمای جوونه . این رنگ خاصیت آرامش دهندگی داره و با شادمانی و احساسات عاشقانه در ارتباطه. اما اگه احساس می کنین به حجم زیادی انرژی نیاز دارین، لباس صورتی انتخاب مناسبی نمیشه. به دلیل اینکه رنگ صورتی دارای انرژیای عاشقانهه، این رنگ بسیار مناسب دیدارهای زمان نامزدیه، مگه اینکه خود از رنگ صورتی متنفر باشین.

سفید

هر وقت در یک روز خنک بهاری دل تون هوای تابستون کرد، بد نیس به پوشیدن لباسای رنگ سفید روی بیارین. سفید درخشش دهنده ی نور و تداعی کننده ی روزهای آفتابی تابستانه. رنگ سفید رو نشونه آرامش، معصومیت، بی آلایشی و پاکی میدونن. جالبه بدونین در ژاپن، گل میخک سفید مظهر مرگه. هر رنگی رو می تونین با سفید ترکیب کنین، چون که سفید به هر رنگ دیگری که در کنارش قرار بگیره، روح و تازگی می بخشین.

مشکی

مشکی رنگیه که تقریبا به هر کسی میاد. این رنگ نشونه قدرت، جدیت، توانمندی، مسئولیت پذیری و کلا همه اخلاق هاییه که هر کارفرمایی آرزویش رو داره. پس وقتی واسه مصاحبه ی کاری می روید، از جادوی این رنگ غافل نشید. مشکی در خارج از محیط کار هم رنگ پرطرفداریه. اگه خجالتی هستین، شاید پوشیدن یک چکمه ی مشکی سگک دار کمک تون کنه اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنین. رنگ مشکی حالتی از وقار و متانت ایجاد می کنه که مسحورکنندهه. می تونین واسه افزایش جلوه ی لباسای مشکی از تزئینات رنگ روشن استفاده کنین.