مقاله با موضوع تناسب اندام، روابط شخصی

دانلود پایان نامه

 

معمولا اندام بزرگ تر باعث می شه قوی تر به نظر بیایید. این امتیازات بسیاری به دنبال داره. ضمیر ناخودآگاه ما فکر میکنه اندام مناسب نشونه سلامتیه و ما رو به رابطه با افراد سالم تشویق می کنه. تناسب اندام در روابط شخصی، موفقیتای شغلی و رابطه با دوستان اثر می ذاره. مردها، مردها قوی رو تشویق می کنن و زنان به مردها قوی تمایل بیشتری نشون میدن.

راز اینکه بدون ورزش و تغییر واقعی در اندام تون ابهت بیشتری داشته باشین، در نحوه ی لباس پوشیدن تون پنهون. البته بدون ورزش کردن و فقط با انتخاب لباس درست نمی تونین مثل آرنولد شوارتزنگر به نظر بیایید، ولی خیلی از مشکلات تون حل می شه.

۱. از پوشیدن لباسایی که شما رو ضعیف نشون میدن، پرهیز کنین

اولین قدم واسه اینکه باابهت تر دیده شید، پرهیز از پوشیدن لباس هاییه که شما رو از نظر جسمی ضعیف تر نشون میدن. اگه در گذشته این لباسا رو می پوشیدید، دیگر نپوشید و واسه همیشه خریدن این جور لباسا رو کنار بذارین. پوشیدن لباسای گشاد شما رو از دید جسمی ضعیف تر نشون می ده. خیلی از افراد لاغر فکر می کنن با پوشیدن لباس گشاد می تونن ضعف اندام شون رو مخفی کنن و قوی تر به نظر بیان. در حالی که این باور غلطه. با پوشیدن لباسای گشاد مثل مترسک میشید. لباس تون نباید زیاد گشاد یا چسبان باشه.

در پوشیدن لباس به شونه ها و آستین توجه ویژه ای داشته باشین. باید درز شونِه ی لباس در لبه شونِه تون قرار بگیره. اگه درز شونِه ی لباس از لبه شونِه تون پایین تر بیاد، بقیه احساس می کنن که انگار لباس داره از تن تون میفته. اگه آستین لباس بیشتر از اندازه گشاد باشه، لاغری بازوان تون بیشتر رو می شه و بقیه احساس می کنن لباس داره به تن تون زار می زنه!