مقاله با موضوع هماهنگی، موفقیت

دانلود پایان نامه

انتخاب یک کت مناسب شونِه هاتون رو کشیده تر و دور شکم تون رو باریک تر نشون می ده. پس اندام تون مثل عدد ۷ می شه و این حالت اندام، نمادی از اندام مناسب واسه آقایانه. یقه ی کت هم با داشتن حالتی مثل عدد ۷ در القای بیشتر این حس مؤثره.

کت از نیم تنه تا گردن تون رو پوشش می ده. در قسمت سینه و شونِه ی کت پیراهن (و شاید کراوات) قرار میگیره. اختلاف رنگی که پیراهن ایجاد می کنه، نظر بیننده رو به طرف خود و پس شونِه تون منحرف می کنه؛ جایی که شونِه تون به لطف پوشیدن کت کشیده تر شده.

۳. چند لایه لباس بپوشید

اضافه شدن هر لایه لباس، شما رو پُرتر نشون می ده. شاید یک لایه لباس به تنهایی اثر زیادی نداشته باشه. ولی وقتی چند لایه لباس روی هم قرار بگیره، تغییر زیادی در اندام تون به وجود میاد. نکته مهم اینه که چند لباس کلفت رو روی هم نپوشید! درسته که این جور اندام تون بزرگ تر دیده می شه، ولی کمی مثل به نماد شرکت میشلن (شرکت تایرسازی فرانسوی) میشید!

به جای پوشیدن چند لایه لباس کلفت، هم از لباس نازک و هم از لباسای کلفت در پوشش تون استفاده کنین. لباسای نازک رو اول بپوشید و روی اونا لباسای کلفت تر رو به تن کنین.

از آنجایی که شاید تموم لباسایی که می پوشید (به غیر از لباس زیر) در ظاهرتون قابل رؤیته، هماهنگی و ترکیب رنگ لباس اهمیت بالایی داره. اگه واسه ست کردن رنگ لباس مطمئن نیستین، بهتره از رنگای یک خونواده و رنگای خنثی در ست لباس تون استفاده کنین. مثلا می تونین یک پیراهن سبز رو با یک پلیور سبز تیره و یک کت خاکستری ست کنین. بسیاری در ست کردن رنگ لباس شون مشکل دارن، ولی کلید موفقیت در این راه رعایت سادگیه.