نمایش تصاویر دونالد ترامپ در نتایج تصاویر گوگل با واژه idiot
Businessman plan growth and increase of positive indicators on dark background

نمایش تصاویر دونالد ترامپ در نتایج تصاویر گوگل با واژه idiot

نمایش تصاویر دونالد ترامپ در یافته های تصاویر گوگل با واژه idiot میشه دید. اگه الان واژه «idiot» رو در گوگل جستجو کنین، تصاویر دونالد ترامپ در یافته های ظاهر می شه، یه فعال اینترنتی با باخبر شدن از الگوریتم جستجوی گوگل، اعتراض خود رو گفته.
ترامپ
یه فعال اینترتی در اعتراض به سیاستای گذشته دونالد ترامپ در مورد مهاجران روش جالبی رو واسه اعتراض انتخاب کرده، اون با شناخت دقیق الگوریتم جستجوی گوگل، پرتره های واسه دونالد ترامپ رو به اولین یافته های جستجوی گوگل آورده و از این رو اگه کلمه «idiot» به معنی احمق رو در گوگل جستجو کنین، تصاویر ترامپ رو مشاهده می کنین.
احمق

با بمباران گوگلی این کار شدنیه پس واسه کسب اطلاع بیشتر می تونین مطلب بمباران گوگلی چیه؟ مثالایی از اون رو مطالغه کنین.

احمق خطاب کردن دونالد ترامپ از وقتی پررنگ تر شد که اون اول هفته جاری، سفری به بریتانیا داشت و از این رو معترضان با خوندن آهنگی مشهور با نام «American Idiot» از گروه راک Green Day، اعتراض خود رو به حضور دونالد ترامپ در این کشور اعلام کردن؛ البته نباید از حضور کاربران Reddit غافل بود.

دنبال کنندگان ردیت هم به این کمپین پیوسته و با پشتیبانی خود، روند به کار گیری الگوریتم گوگل واسه نمایش تصاویر دونالد ترامپ رو تسریع کردن.

گوگل دخالتی در روند نمایش یافته های جستجو نداره، این شرکت قبلا هم اعمال کرده بود که هیچ نظارت یا دخالتی به صورت مستقیم در یافته های جستجو نداره، از این روه گوگل بارها دچار مشکلاتی شده؛ با در نظر گرفتن نبود نظارت بر چگونگی نمایش نتایح، بعضی از تصاویر که باب میل گروه ها و تعدادی از کمترینا نبوده، پس از نشون داده شدن در یافته های، اعتراضاتی رو علیه گوگل برانگیخته س.

مشکلات

گوگل اعلام کرده که رتبه سایت در یافته های جستوی گوگل به فاکتورهای زیادی بستگی داره، هر چند بعضی وقتا به کار گیری ظرافتای زبانی باعث می شه تا تموم عوامل و پیش بینیای اولیه که در الگوریتم گوگل در نظر گرفته شده، خنثی شده و در آخر بعضی وقتا یافته های متفاوتی واسه کاربر به نمایش گذاشته شه.

ضعفای موجود در الگوریتم گوگل نشون میده که هنوز نمیشه در بعضی مفاهیم انسانی و اجتماعی، الگوریتمای هوشمند رو دخالت داد.

با وجود اینکه طی سالای گذشته گوگل با اینجور مشکلاتی روبه رو شده؛ اما هنوزم روزنهایی هست که بیشتر فعالان اجتماعی با به کار گیری اونا، اعتراضات خود رو به شکل رساتری به گوش شنوندگان و مخاطبان می رسونن.

به نظر می رسه یافته های جستجوی گوگل و در رأس این یافته های، الگوریتم جستجوی گوگل هنوز به رأیای مثبت کاربران Reddit در قبال یه موضوع آسیب پذیره.

هم اینکه می تونین فیلم جواب مدیر اجرایی گوگل در کنگره درباره نمایش ترامپ واسه سرچ کلمه احمق Idiot رو در کانال آپارات سئو پارسیان ببینین.

منبع: zoomit.ir