هنرنمایی با پیچ و مهره+عکس

هنرنمایی با پیچ و مهره+عکس

هرکسی هنری داره و گاه در چیزای استاده! ، یه جوشکار حرفه ای چه گونه می تونه از این کار سخت، بزرگ و غیر قابل تحمل، هنر خود رو نشون بده؟ شغلی که در اون فقط آهن و استیل و جوشکاریه و باقی مونده اون، کمی آهن قراضه.

شاید پیش بیاد که یه جوشکار حرفه ای، واسه یه مدت بیکار شه، پس می تونه از این زمان استفاده مفیدی کرده و نتیجه خوبی بگیره. بعضی وقتا همین آهن قراضها می تونه یه زندگی رو بچرخونه. آقای استیو اپل، در زمانایی که بیکار می شد، با آهنای کنار دستش، آدم آهنیای کوچیکی می ساخت، وقتی ایشون در سال ۱۹۸۹ از کار تموم وقت خود در نیروی دریایی کنار گذاشته شد، عزمشو جزم کرد تا این حرفه رو جدی پیگیری کنه.

اون در اول از مهارتای یکی از همکاران خود هم واسه ساخت این عروسکای فلزی استفاده کرد، حال ایشون یه حرفه ای تموم عیار در این بخش هستش. اون ۲۵ ساله که مشغول ساخت این آدمکای فلزیه.

در کار دستیای آقای اپل همه چیز پیدا میشه و هر آدمکی رو که فکر کنین اون ساخته. از آدمکی که در حال ترومپت زدنه تا فردی که پشت کامپیوتر نشسته و در حال تایپه. شاید اون بتونه آدمک مورد علاقه شما رو خیلی راحت و با چند پیچ و مهره و سیم مسی واسه شما بسازه!

– آدمکی فلزی در حال نواختن ترومپت

gallery-1442253400-trombone

– آدمکی فلزی در حال کار با کامپیوتر

gallery-1442251596-computer-w-printer

– آدمکی فلزی در حال نقاشی روی بوم

1442253341-artist-jpg

نقاشیای عجیب با انگشت + عکس

ساخت کاردستیای تزیینی با کلید و سکه!

آی تی رسان هنرنمایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*