هنرنمایی با پیچ!

هنرنمایی با پیچ!

هنرمندی آمریکایی با پیچ نقاشی های زیبایی رو چهره افراد جور واجور به تصویر می کشد تا بتونه هنر جدیدی رو ارائه کرده.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: یه هنرمند ساکن کالیفرنیا آمریکا به خاطر سبک جدیدی که در نقاشی از خود ارائه کرده، این روزا معروفیت بسیاری بدست آورده. «اندرو مایرز» که هنرمندی مجسمه ساز و نقاش بوده و در کارای ساخت و ساز هم دستی بر آتیش داشته، یه مدت عزمشو جزم کرد به کارای هنری نپردازه تا کار تازه ای رو انجام بده.

اون که از کارای معمولی خسته شده بود، دنبال مجسمه سازی به شکل «بهتر» رفت و پس از مدتها تفکر و تحقیق، به نقاشی با پیچ روی آورد. در این مورد گفت: «برام کار کردن با سبک های گذشته خیلی سخت شده بود و می خواستم کار جدیدی انجام دهم. امروز هم امیدوارم با این روش نقاشی، مردم رو مجبور به تفکر در مورد سبک و سختی های این کار کنم».

مایرز در سبک جدیدش، روی پنل های چوبی یا همون چوب های نئوپان، اول کاغذای باطله دفترچه تلفن که با سوژه مدنظرش در رابطه باشه رو می چسباند، بعد سوژه خود رو روی اون کاغذها نقاشی کرده و در آخر با ایجاد ۸ تا ۱۰ هزار سوراخ و پیچ های که با ابعداد جور واجور داخل چوب فرو می روند، اثر هنری اش رو تکمیل می کنه.

این هنرمند که بدون به کار گیری هیچ نرم افزاری و با تکیه بر قوه تخیلش طرح هاش رو به آخرسر می رساند، می گوید: «سخت ترین و چالشی ترین بخش این نقاشی ها پاک کردن طرح اولیه زیر پیچ ها هستش که بعضی وقتا پاک کردن رنگ ها خیلی سخت می شه چون باید اول این رنگ ها به طور کامل پاک شه و بعد روی پیچ ها رو رنگ آمیزی کنه.»

بخشی از آثار و نقاشی های باحال این هنرمند رو در زیر مشاهده می کنین:

نقاشی با پیچ

نقاشی با پیچ

با پیچ!

نقاشی با پیچ

نقاشی با پیچ

آثار هنری قشنگتر با پیچ

نقاشی با پیچ

نقاشی با پیچ

نقاشی با پیچ

نقاشی با پیچ

نقاشی با پیچ

نقاشی با پیچ

نقاشیای عجیب با انگشت + عکس

ساخت کاردستیای تزیینی با کلید و سکه!

خبرگزاری مهر هنرنمایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*