هنرنمایی نقاش ۱۱ ساله با مداد / عکس

هنرنمایی نقاش ۱۱ ساله با مداد / عکس

Dušan Krtolica

وقتی که صحبت از نقاشیای طبیعت می شه به سراغ نقاشیایی میریم که دشت عالی رو نشون میده و در دور دست یه شیر در حال قدم زدنه اما اینبار به دنبال اون نقاشیا نیستیم بلکه می خوایم شما رو با متفاوت ترین نقاشیای دنیا آشنا کنیم.

“Dušan Krtolica” یه نخبه نقاشیه که در سن ۱۱ سالگی تونسته جوایز بسیاری رو از جشنواره های نقاشی و هنرهای تجسمی دریافت کنه. اون می تونه نقاشیای عالی و باورنکردنی رو از حیات وحش و حیوانات بکشه. این پسر همه کارای خود رو با مداد و خودکار انجام میده.

حرفه اصلی این نوجوون کشیدن نقاشی از حیواناته. اون می تونه از حیوانات زنده یا منقرض شده به طور متفاوتی نقاشی بکشه. معمولا در هر تصویر اون تعداد بیشماری از گونه های حیوونی رو از جنگل تا کویر و دریا میکشه که با نگاه کردن به اونا می تونین متوجه تفاوتا شید.

اون با سن کم خود تا حالا تحقیقات بیشماری رو در مورد جغرافیا انجام داده و آخر اون باعث شده تا همه حیوانات رو خوب و با بالاترین جزئیات بشناسه و بتونه خیلی راحت اونا رو نقاشی کنه. در ادامه می تونین تعدادی از نقاشیش رو ببینین.

Dusan-Krtolica-drawings Dušan-Krtolica-drawings2 Dušan-Krtolica-drawings3 نقاشی با مداد Dušan-Krtolica-drawings5 نقاشیای عجیب Dušan-Krtolica-drawings7

نقاشیای عجیب با انگشت + عکس

ساخت کاردستیای تزیینی با کلید و سکه!

باشگاه خبرنگاران هنرنمایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*