هنرنمایی یک خلافکار با ملحفه زندان و ژل مو +عکس

هنرنمایی یک خلافکار با ملحفه زندان و ژل مو +عکس

amazing-mural

خیلی از هنرمندان از کودکی در استعدادهای خود رو کشف کرده و پرورش دادن و بعضی از اونا هم خونواده های هنرمند داشتن از این رو خودشون هم به هنر علاقمند شده و دست به کارای باحال زده ان ولی هنرمند شدن یه قاچاقچی می تونه بسیار باحال باشه.

“جسی کریمس” کسیه که به صورت یه خلافکار بزرگ شد و در آخر در سال ۲۰۰۹ به جرم قاچاق کوکائین به زندان افتاد. وکیل اون میگه دادگاه آمریکا با بی عدالتی تموم اون رو به دورترین نقطه نسبت به خونواده اش فرستاد تا بیشتر اذیت شه.

amazing-mural4

با در نظر گرفتن حرفای جسی اون واسه کمرنگ کردن این درد دوری عزمشو جزم کرد به سمت هنر بره و نذاره زندان اون رو بیشتر خراب کنه و به وادی فساد بکشونه. از اونجایی که وسایل مناسب واسه نقاشی در زندان وجود نداره اون عزمشو جزم کرد با وسایل نزدیک خودش اینکار رو شروع کنه.

اون با به کار گیری ملحفهای تختا و ژلای مو نقاشیای بسیار زیبایی رو میکشه و با به کار گیری فرچه اون رو جلای خاصی میده. اون نقاشیای خود رو به هم وصل کرد تا یکی از زیباترین تصاویر و باحال ترین نقاشیایی که یه زندانی کشیده رقم بخوره.

نقاشیای ملحفه این مرد این روزا با نام رمزی که شماره زندانی اونه در میان مردم به فروش می رسه و استقبال بسیار زیادی هم از اون می شه.

amazing-mural5

۵ فرار عجیب از زندان های معروف

مخوف ترین زندان دنیا در برزیل!+عکس

باشگاه خبرنگاران زندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*