هواپیمای ۷۰ درصد طلای شاهزاده سعودی جنجال برانگیز شد

هواپیمای ۷۰ درصد طلای شاهزاده سعودی جنجال برانگیز شد

انتشار تصویری از هواپیمای یکی از شاهزاده های سعودی در صفحات اینترنت که ۷۰ درصد داخل اون از طلا ساخته شده بود، در عربستان جنجال برانگیز شد.

 

 

 

انتشار تصویری از هواپیمای «الولید بن طلال بن عبد العزیز» در صفحات جور واجور اینترنت اعتراض و مخالفت بسیاری در عربستان سعودی به راه انداخته.

 

تصویر منتشر شده در صفحات جور واجور اینترنت از رفاه و اسراف زیادتر از اندازه خاندان سعودی پرده برمی داره، چراکه در زیر این تصویر گفته شده بود که بیشتر از ۷۰ درصد داخل این هواپیما از طلا ساخته شده.
 

در عکس العمل به این تصویر بعضی از فعالان و کاربران در توئی تر و فیس بوک از حرام بودن به کار گیری اینجور هواپیمایی در حالی که خیلی از مردم عربستان حتی نمی تونن لقمه نانی واسه سیر کردن شکم خود پیدا کنن و خیلی از کودکان فقیر سعودی در آستانه مرگ در اثر بد تغذیه هستن، سخن گفتن.

 

در حالی که شاهزادگان سعودی این جوری غرق در رفاه هستن و سرمایه های حاصل از فروش نفت رو اینجور هزینه می کنن، براساس آمار رسمی بیشتر از ۲۲ درصد جمعیت ۲۲ دو میلیونی عربستان سعودی زیر خط فقر مطلق قرار دارن.

 

شاهزاده ولید بن طلال از جمله شخصیت های بسیار پولدار خاندان سعودی و جهان بشمار میاد و برپایه آخرین رتبه بندی از پولدار ترین مردان جهان ایشون رتبه پنجم رو گرفتن کرد.

 

ولید بن طلال به داشتن فساد اخلاق و شکل های جور واجور روابط حروم و پرونده های جور واجور قضایی در کشورای جور واجور جهان در این رابطه معروفه.

 
منبع:آفتاب

 

شاهزاده سعودی هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*