واقعیتی جنجالی درباره هیتلر؛ او تا سال ۱۹۸۴ زنده بود!
Concept of Don't stop with red arrow

واقعیتی جنجالی درباره هیتلر؛ او تا سال ۱۹۸۴ زنده بود!

هیتلر تا سال 1984 زنده بوده

آدولف هیتلر در سال ۱۹۴۵ خودکشی نکرده بود و تا سالها بعد از اون تاریخ در برزیل زندگی کرده.

به گزارش العالم، باب بانر، مأمور قبلی سازمان سیا در این باره میگه در سالای گذشته داستانای زیادی مخالف با روایت رسمی درباره مرگ هیتلر رهبر آلمان نازی مطرح شده که خودکشی هیتلر و همسرش «اوا براون» با خوردن کپسول سمی سیانور یا شلیک گلوله به سر رو نفی می کنه.

پایگاه اینترنتی «ام ۶ اینفو» به نقل از بانر اضافه کرد: براساس ۷۰۰ سند سری که حالا منتشر شده، هیتلر داستان ساختگی خودکشی رو طراحی کرد، اما پس از اون با یه زیردریایی به «تنریف» اسپانیا و پس از اونجا به آرژانتین رفت.

به ادعای بانر، هر چی بیشتر در اسناد و کتابای تاریخی دقت کنیم، می فهمیم که دلیلی واسه خودکشی هیتلر وجود نداره. یکی از اسناد موجود هم حاکیست که ارتش آمریکا در آلمان نتونست جسد هیتلر رو کشف کنه و هیچ دلیلی هم درباره مرگ یا خودکشی ایشون در دست نداره.

هم اینکه یه دانشجوی برزیلی در آخر نامه دکترایش در سال ۲۰۱۴ مدعی شد که هیتلر با نام مستعار آدولف لایپزیگ در برزیل می زیست، تا اینکه در سن ۹۵ سالگی در سال ۱۹۸۴ میلادی مرد.

بانر هم به نقل از یه مرد یونانی تو یه فیلم مستند گفته که هیتلر و تعدادی از شخصیتای رژیم نازی، اواخر جنگ جهانی از آلمان فرار کرده و راهی آمریکای لاتین شدن.

آدولف هیتلر ۲۰ آوریل ۱۸۸۹ در مسافرخانه ای در شهری مرزی و کوچیک به نام بران آئو ام این در اتریش، بین مرز اتریش و امپراتوری آلمان زاده شد.

ایشون از سال ۱۹۳۴ رهبر حزب سوسیالیست ملی کارگران آلمان شد تا اینکه در سال ۱۹۳۹ جنگ جهانی دوم رو شروع کرد؛ جنگی که در سال ۱۹۴۵ میلادی با شکست آلمان و متحداش تموم شد.

العالم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*