واژه‌های جدید المپیکی: بد بدن، بد خفن، بد دهن! / طنز

واژه‌های جدید المپیکی: بد بدن، بد خفن، بد دهن! / طنز

با در نظر گرفتن اینکه بازم در بر همون پاشنه قبلی می چرخه و ما هیچی از ارزش هامون کم نمی شه چون که حضور در المپیک به خودی خود، یه ارزشه، حالا سبک نوین گزارشگری در لندن ۲۰۱۲ رو بررسی می کنیم.

 

 

اول: ورزشکار بد بدن!

با در نظر گرفتن اینکه تازگیا گزارشگران اعزامی به لندن واسه حریفان پر طاقت و سمج و کارآزموده از واژه جدیدالتاسیس(!؟) یا جدید الورود «بد بدن» استفاده می کنن، پیشنهادات زیر به رییس رسانه ملی و یا رییس فرهنگستان زبون و ادب واسه بررسی و اقدام عاجل! البته جای این سوال باقیه که اصلا «بد بدن» مدح حریفه یا ذم اون؟ یا اینکه شکر خدا همه ورزشکاران ما خوش بدن هستن، خوبه یا بده؟ یعنی بچهامون خوش بدن هستن، باعث می شن به حریفان خود امتیاز بدن و مثل آبنبات فن بخورند؟! تکلیف چیه؟ این بد بدن اگه فحشه، مشخص کنین مراقب باشیم توی خیابون یکدفعه کسی حق ما رو نخورد و بد و بیرا بگه و یه آب هم رویش و ما هم مثل هویج فرنگی به اون زل بزنیم. زحمت بکشین این رو هم مشخص کنین که جواب دندون شکن واسه فحش «بد بدن» چیه؟

 

 

دوم: اقدام عاجل!

مدیر عامل منا(مجمع ناشران انقلاب)، اواخر فروردین امسال در نامه ای به وزیر صنعت،معدن و تجارت خواهان اقدام عاجل در مورد زیاد شدن قیمت کاغذ و ضرر و زیان به ناشران و نویسندگان و اهالی بازار کتاب شد.

اردیبهشت؛ قیمت کاغذ: بندی ۵۴ هزار تومن/ مرداد؛ قیمت کاغذ: بندی ۷۷ هزار تومن

ما کلا عاشق این نامه نگاری ها و درخواستای عاجل و عجله مدیران و توجه به این درخواستای عاجل و عمل به اسمای عجله مند و توجه به آدم های عجله دار و متکی به نامه نگاری با عجله و…هستیم و در این مورد طنز نمی نویسیم! ولی معنی نامه نگاری مدیریتی و اعتماد به نفس و اقدام عاجل رو فهمیدیم.

المپیک لندن بد بدن طنز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*