واکنش دانشجو به توقیف روزنامه شرق
Internet Business Concept, Financial Development and Management, Business Investment Finance and Planning

واکنش دانشجو به توقیف روزنامه شرق

کامران دانشجو، ظهر پنچشنبه در حاشیه مراسم شروع سال تحصیلی جدید دانشگاه های سراسر کشور در جوار حرم مطهر رضوی در جمع خبرنگاران اعلام کرد: مردم و دانشگاهیان عاشق ارزشای دفاع مقدس هستن این سربند بسیجیان نماد عشق به امام حسین، روشنی و عشق به ابولفضل عباس و حضرت زهرا استآنها چیجوری بی شرمانه اون رو نماد تاریخی مطرح می کنن.

خوشحالی رسانه های ضد انقلاب و مستکبران از کاریکاتور سربند رزمندگان

: به محض چاپ این کاریکاتور در روزنامه رسانه های ضد انقلاب و مستکبران با خوشحالی این کاریکاتور رو گزارش دادن.

ایشون تاکید کرد: وقتی سربند رزمندگان چشم بند شده، نماد تاریکیه و با امید به اینکه دستگاه قضایی به این مسئله فوری و قاطعانه رسیدگی کنه.

ایشون گفت: جامعه ما ولایت مدار و عاشق اهل بیت و ایثارگری و شهادته و این اقدام روزنامه شرق بوسیله جامعه دانشگاهی محکوم شده.

ایشون در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر اینکه جامعه دانشگاهی ما در تحمل سختی ها الگوه، اضافه کرد: تهسیلات ۳۰۰ میلیارد تومانی به دانشجویان پرداخت شده و بیمه تکمیلی دانشجویان واسه اولین بار ارائه می شه.

۵۰۰ هزار دانشجو

ایشون آمار دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه ُهای کشور رو در سال جاری ۵۰۰ هزار نفر دونست و اضافه کرد: در کل ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار نفر در سال جاری به جامعه دانشجویی اضافه شدن.

ایشون از تحصیل ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر دانشجو در دانشگاه های سراسر کشور خبر داد و اضافه کرد: دانشجویان با غیرت ما در دفاع مقدس بسیار خوب درخشیدند و در دفاع بر علیه تحریمای فعلی هم بسیار خوب عمل کرده و می کنن.

ایشون با تاکید بر اینکه با تخصصی تر شدن آزمون، نمره آزمون دکترا در پذیرش دانشجو هم افزایش پیدا می کنه، گفت: آزمون دکترای نیمه متمرکز دوبارهً مورد بررسی قرار می گیرد تا تخصصی تر شه و ضریب آزمون در پذیرش دانشجو زیاد شه.

پذیرش ۱۰ هزار نفر در آزمون دکتری

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مورد آزمون دکترای نیمه متمرکز اعلام کرد: در این آزمون ۱۰ هزار نفر پذیرش شدن و تکمیل ظرفیت هم داره.

دانشجو اضافه کرد: قبل از اصلاح یافته های آزمون حدود ۷ هزار نفر پذیرش شده بودن و پس از اصلاح هم تعداد افراد قبول شده به ۱۰ هزار نفر رسید

عکس العمل دانشجو به ضبط روزنامه شرق

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ضمن محکومیت شدید کاریکاتور توهین آمیز روزنامه شرق به رزمندگان دفاع مقدس گفت: قوه قضائیه پرونده روزنامه شرق رو فوری و قاطعانه رسیدگی کنه.

noindex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*