ورزشی خنده دار اما مهیج! / عکس

ورزشی خنده دار اما مهیج! / عکس

Combat-Juggling

ورزش کردن واسه سلامتی خیلی خوبه اما به این شرط که ورزشی که انتخاب می کنین خودش بی خطر بوده و فقط واسه سلامتی شما باشه. در دنیا ورزشای عجیب و غریب کم نیستن و تعداد اونا به قدریه که بعضی رو هیچوقت نشنیده اید.

حرکت پرتاب اشیا در هوا که از جمله تردستیای شعبده بازانه رو همه می شناسیم. معمولا چند دوک به طور همزمان در هوا هستن و شعبده باز اونا رو منظم به آسمون می فرستد و تعادل حرکتی خود رو حفظ می کنه. این بازی در نگاه اول بی خطره اما اگه به ورزش رزمی تبدیل شه می تونه کمی عجیب و غریب باشه.

گروهی تازگیا در انگلستان ورزش رزمی پرتاب اشیا رو شروع کردن که در اون باید با به کار گیری دوکایی که به هوا پرتاب کردن به سمت حریف خود رفته و به شکلی تعادل اون رو برهم بزنن. یکی از راه   های موثر در این ورزش درگیر شدن دوکا در آسمانه که باعث می شه حریف تعادل کارش از بین بره.

در آخر این بازی فردی برنده هستش که تموم دوک هاش هنوز در دستش باشه. در نمونه های اولیه هر بازیکن سه دوک در دست میگیره اما نمونه های پیشرفته تر که با ۴ یا ۵ دوک انجام می شه هم در راه ساخته شدن هسنند. این بازی وقتی خطرناک می شه که حریفا به زمین خورده و اشیایی که در آسمون هست روی سر اونا می ریزه.

Combat-Juggling2

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*