ورزش و بدنسازی در خانه‌های کوچک

ورزش و بدنسازی در خانه‌های کوچک

sport

چند سالیه که خونه ها کوچیک و کوچیک تر می شن و دیگه نمیشه مانند گذشته ها در اون آزادی عمل داشت. یکی از مهمترین مواردی که همراه با خونه های کوچیک به وجود میاد کمبود فضا واسه ورزش کردن است.

طناب : اگه به دنبال یه ورزش راحت می گردید که بیشتر از ورزشای دیگه می تونن بدن شما رو پرورش بده هیچی به مانند طناب موثر نیس. یه طناب آخر قیمتش ۵ هزار تومنه اما اگه روزانه ۱۰ دقیقه ازش استفاده کنین به مانند روزانه یه ساعت کوهنوردی انرژی از شما می گیره.

دمبل : چند دمبل با وزنای جور واجور بخرین. این وسیله حجم کمی از فضا رو اشغال می کنه در حالی که می تونین به کمک اون بیشتر از ۳۰ نوع نرمش جور واجور رو انجام بدین. به کار گیری دمبل اگه درست باشه همه عضلات بدن شما تقویت می شه.

دوچرخه ثابت : این وسیله کمی گرانه اما می تونه سالای به عنوان یه وسیله همه فن حریف در خدمت خونواده شما باشه. دوچرخه های ثابت امروزی با سیستمای پیشرفته همه تغییرات بدن شما رو در همون لحظه به شما میگه.

دراز نشست : ورزشی با فواید فراوون واسه آنایی که شکم دار هستن. اگه از چربیای شکمی رنج می برید بهترین گزینه دراز نشسته. امروزه دستگاه هایی هم واسه اون وارد بازار شده که نتیجه کار با اون به درستی ثابت نشده.

بازنشر باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*