اعدامای داعش

تازه ترین تحقیقات یه مرکز تحقیقاتی نشون میده که اعضای داعش از سال ۲۰۱۴ تا الان بیشتر از قبل از این گروه تروریستی و تکفیری فرارمی کنن.

به گزارش العالم ؛ مرکز بین المللی مطالعه زیاده روی گری و خشونت سیاسی (ICSR) با انتشارگزارش نتیجه تحقیقات خود اعلام کرد: آدمایی که از داعش جدا می شن ، با خطر بازداشت شدن در کشوراشون یا کشته شدن به دست داعش مواجه می شن چون داعش اعضای جداشده خود رو کافر تلقی می کنه.

گزارش این مرکز تحقیقاتی حاکیست: ۸۵ نفراخیرا از داعش جداشده وآمادگی خود رو واسه مصاحبه با رسانه ها اعلام کردن چون فکر می کنند معلوم شدن وجود داعش،د مانع پیوستن بقیه به این گروه مسلح و افراطی می شه.

صدها نفر قبل از این از داعش جداشده و تعدادی با گذشتن از مرزهای ترکیه خود رو به کشوراشون رسونده ان ولی یه سری های دیگه به دست داعش اعدام شدن و تعداد بسیاری هم به جداشدن و فرار کردن فکر می کنن.

مرکز بین المللی مطالعه زیاده روی گری و خشونت سیاسی اصلی ترین دلیل جداشدن اعضای داعش رو وحشیگری این گروه تروریستی اعلام کرد و اضافه کرد : بیشتر آدمایی که از داعش جداشده ان، در این موضوع اتفاق نظر دارن که دلیل جدا شدن روز افزون اعضاء، رفتارای وحشیانه این گروه س. فساد مالی و بی بند و باری سرکردگان داعش هم از دیگر عوامل جدا شدن اعضای این گروه تروریستی و تکفیری فعال در سوریه و عراقه.

خیلی از اعضای جداشدۀ داعش هم واسه فرار از اجرای حملات انتحاری تروریستی ، مناطق تحت تصرف این گروه رو ترک می کنن و به مناطق دیگه پناه می برن.

مرکز بین المللی مطالعه زیاده روی گری و خشونت سیاسی به نقل از یکی از اعضای جداشدۀ داعش گزارش داد : داعش همه جهان رو می ترسونه، با هر فکری که منطبق با افکارش نباشه، مخالفه و هر عضوی که دستوراتش رو اجراء نکنه، کافر و واجب القتله.

بیشتر از دو سوم آدمایی که با مرکز بین المللی مطالعه زیاده روی گری و خشونت سیاسی مصاحبه کردن ، سال ۲۰۱۵ از داعش جدا شدن.

گروه تکفیری و تروریستی داعش از اوایل سال گذشته بخشای خیلی از عراق و سوریه رو به اشغال خود درآورده و به جنایتای زیادی در این مناطق دست زده.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

العالم داعش

مدیر کل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *