وقتی خود داعشی‌ها هم از خشونت داعش  به تنگ می‌آیند!

وقتی خود داعشی‌ها هم از خشونت داعش به تنگ می‌آیند!

اعدامای داعش

تازه ترین تحقیقات یه مرکز تحقیقاتی نشون میده که اعضای داعش از سال ۲۰۱۴ تا الان بیشتر از قبل از این گروه تروریستی و تکفیری فرارمی کنن.

به گزارش العالم ؛ مرکز بین المللی مطالعه زیاده روی گری و خشونت سیاسی (ICSR) با انتشارگزارش نتیجه تحقیقات خود اعلام کرد: آدمایی که از داعش جدا می شن ، با خطر بازداشت شدن در کشوراشون یا کشته شدن به دست داعش مواجه می شن چون داعش اعضای جداشده خود رو کافر تلقی می کنه.

گزارش این مرکز تحقیقاتی حاکیست: ۸۵ نفراخیرا از داعش جداشده وآمادگی خود رو واسه مصاحبه با رسانه ها اعلام کردن چون فکر می کنند معلوم شدن وجود داعش،د مانع پیوستن بقیه به این گروه مسلح و افراطی می شه.

صدها نفر قبل از این از داعش جداشده و تعدادی با گذشتن از مرزهای ترکیه خود رو به کشوراشون رسونده ان ولی یه سری های دیگه به دست داعش اعدام شدن و تعداد بسیاری هم به جداشدن و فرار کردن فکر می کنن.

مرکز بین المللی مطالعه زیاده روی گری و خشونت سیاسی اصلی ترین دلیل جداشدن اعضای داعش رو وحشیگری این گروه تروریستی اعلام کرد و اضافه کرد : بیشتر آدمایی که از داعش جداشده ان، در این موضوع اتفاق نظر دارن که دلیل جدا شدن روز افزون اعضاء، رفتارای وحشیانه این گروه س. فساد مالی و بی بند و باری سرکردگان داعش هم از دیگر عوامل جدا شدن اعضای این گروه تروریستی و تکفیری فعال در سوریه و عراقه.

خیلی از اعضای جداشدۀ داعش هم واسه فرار از اجرای حملات انتحاری تروریستی ، مناطق تحت تصرف این گروه رو ترک می کنن و به مناطق دیگه پناه می برن.

مرکز بین المللی مطالعه زیاده روی گری و خشونت سیاسی به نقل از یکی از اعضای جداشدۀ داعش گزارش داد : داعش همه جهان رو می ترسونه، با هر فکری که منطبق با افکارش نباشه، مخالفه و هر عضوی که دستوراتش رو اجراء نکنه، کافر و واجب القتله.

بیشتر از دو سوم آدمایی که با مرکز بین المللی مطالعه زیاده روی گری و خشونت سیاسی مصاحبه کردن ، سال ۲۰۱۵ از داعش جدا شدن.

گروه تکفیری و تروریستی داعش از اوایل سال گذشته بخشای خیلی از عراق و سوریه رو به اشغال خود درآورده و به جنایتای زیادی در این مناطق دست زده.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

العالم داعش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*