وقتی رونالدو برای پسرش آیفون نمی‌خرد!

وقتی رونالدو برای پسرش آیفون نمی‌خرد!

کریس رونالدو Cristiano-Ronaldo

رونالدو در قبال درخواست فرزندش گفت: به اون گفتم تو آیفون میخوای چی کار؟ تو که به کسی زنگ نمی زنی؟ و بعد جونیور گفت می خوام با تو صحبت کنم.

به گزارش خبرآنلاین؛ ابرستاره پرتغالی رئال مادرید با نشریه تایمز مصاحبه جالبی کرده که در ادامه بخشی از اونو می خونید.

روزگار سخت کودکی

واقعا کدوم پدر و مادری فرزندشون رو در ۱۲ سالگی به یه شهر دیگه می فرستند؟ یکی از بدترین روزای زندگی من وقتی بود که از فونچال به لیسبون رفتم. فقط ۱۲ سال داشتم. این که من یه همچین کاری رو انجام بدهم و پسر ۱۲ ساله م رو به یه شهر دیگه بفرستم واسه رفتن به مدرسه فوتبال، تصورش هم اذیتم می کنه. روزای سختی بود، اما باعث شد من رشد کنم.

انتظارات فرزندم رو مدیریت می کنم

همین دیروز بود که جونیور ازم خواست آیفون سیکس بگیرم. به اون گفتم تو آیفون میخوای چی کار؟ تو که به کسی زنگ نمی زنی؟ و بعد جونیور گفت می خوام با تو صحبت کنم. گفتم من به مادربزرگت زنگ می زنم و تو اون موقع میتونی با من حرف بزنی. می دونین، برآورده کردن انتظارات و مدیریت انتظارات کار سختیه.

جونیوز؛ هدیه ای واسه زندگی رونالدو

من همیشه دوست داشتم یه پسر داشته باشم. جونیور زندگی کریس رونالدوی ۲۵ ساله رو از این رو به اونو کرد. اون منو به طور کامل از این رو به اونو کرد. اون دوست داره دروازه بان باشه، اما من جونیور رو جوری تربیت می کنم که مثل من باشه و همیشه گل زنی کنه.

روزگار خوش منچستر یونایتد

یونایتد واسه من یه مدرسه بزرگ بود. اون جا فوتبالیستای ابرحرفه ای رو می دیدم که زودتر به تمرین میان و من هم از اونا یاد گرفتم. شما باید وقتی کاری انجام می دین، ۱۰۰% توانتان رو روی اون کار بذارین. فرگوسن همیشه به من می گفت که قدرت اراده کردن خوبی ندارم. اون می گفت اون توپ لعنتی رو پاس بده! پاس بده و همیشه این رو تکرار می کرد. من هنوزم با سرالکس رابطه خوبی دارم و با هم تلفنی صحبت می کنیم.

نفرت هواداران حریف

اینا واقعا چیزایی نیستن که منو اذیت کنن. بلکه حتی بیشتر به من انرژی و انگیزه میدن. من از ۱۸ سالگی عادت کردم که در زمین حریفان هو شوم. واسه یه فوتبالیست حرفه ای این یعنی اون قدر خوب بوده که بقیه از اون نفرت دارن.

هتلای CR7؛ تجارت جدید کریستیانو رونالدو

درخواست رونالدو و پسرش واسه کمک به کودکان سوریه+عکس

خبرآنلاین کریستیانو رونالدو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*