وقتی طوفان باعث رونق گردشگری می‌شود!

وقتی طوفان باعث رونق گردشگری می‌شود!

طوفان و گردبادهای شدید معمولا خسارت های زیادی به بار می آورد؛ اما مردم یکی از شهرهای تایوان با این خرابی ها خوب کنار اومده ان و حتی از اون پول درآورده ان!

مجله مهر: دو صندوق پستی که بعد از طوفان شدید تایوان، آسیب دیده و تغییر شکل داده بودن، تبدیل به سوژه ای باحال واسه مردم و توریست ها شدن. مردم با قرار گرفتن در کنار این صندوقا شروع به عکس گرفتن با اون کردن. عکس های یادگاری با این صندوق های خم شده، به سرعت پخش شد و افراد بیشتری خواهان عکس گرفتن با اون شدن. این استقبال تا جایی بود که مردم از دولت خواستن که دست به سروشکل این صندوق ها نزنه!

b083fe955a7417325e4908.jpg

رئیس اداره پست این کشور هم گفته که صندوق ها همینجوری باقی خواهند موند و حتی به یکی از جاذبه های توریستی تایوان تبدیل می شن. آقای «چونگ وا» در ادامه هم گفته: «به زودی تابلویی در کنار این صندوق ها نصب می شه که توریست ها رو از چگونگی صدمه این صندوق های پستی باخبر می کنه.»

c1_649636_620x413.jpg

البته اون گفته که قبل از این کار، اول باید صندوق ها رو بازسازی و محکم کرد تا بشه باز از اون ها به عنوان صندوق پستی استفاده کرد. ایشون گفت شرکت پست آمادگی این رو هم داره که در صورت موندگاری علاقه مندی بازدید کنندگان، عکس یادگاری این صندوقای خم شده رو هم به فروش برسونه!

bK0F25e.jpg

آبشار شیفن، تایوان

ماهیگیری با آتیش در تایوان!+عکس

noindex تور تایوان خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*