وقتی همه مسیرها در خرید بلیط هواپیما و قطار به قاصدک ۲۴ ختم می شود
abstract modern background

وقتی همه مسیرها در خرید بلیط هواپیما و قطار به قاصدک ۲۴ ختم می شود

قاصدک

وقتی تجارت الکترونیک در سال ۱۹۹۱ یعنی ۲۷ سال پیش به دنیای کار و کاسبی وارد شد، هیچکی فکرش رو نمی کرد که محبوبیت فروشگاه های اینترنتی و خرید آنلاین تا این حد گسترش یابد. در واقع خرید اینترنتی روی موج سرعت و راحتی سوار شد و روز به روز بیشتر توجه مردمی رو که همه تلاششون انجام کارا در کوتاه ترین زمان و با سهولت هر چی بیشتر بود، به خود جلب کرد. اما همه چیز آنقدرها هم ساده نبود.

سایتای خرید اینترنتی واسه دزدیدن دل مشتریان، باید اعتماد اونا رو جلب می کردن. وقتی این سایتا یکی پس از دیگری در فضای مجازی سر برآوردند، رقابت هم بیشتر شد. مشتریان خیلی راحت سایتای جور واجور رو از نظر قیمت و کیفیت با هم مقایسه می کردن و بعد دست به انتخاب می زدن. اسمای بزرگی مانند آمازون که خیلی از ما امروزه دست کم یه بار شنیده ایم، حتی اگه اقبال خرید از اونا رو نداشته ایم؛ به این موضوع توجه خاص نشون دادن.

خرید اینترنتی در ایران

خرید اینترنتی در ایران هنوز یه نوجوانه که راه های زیادی رو پیش روی خود داره. سال ۱۳۸۵ رو سال تولد فروشگاه های اینترنتی در ایران می دونن که تا امروز هم خوب در دنیای کار و کاسبی جای خود رو باز کرده. خیلی از سایتای خرید اینترنتی خدمات مسافرتی هم این وسط روی کار اومدن تا مسافران بدون نیاز به حضور در محل، به صورت اینترنتی بسته های سفر خود رو جفت و جور کنن.

وقتی همه مسیرها به قاصدک ۲۴ ختم می شه

شمام مثل هزاران نفری هستین که هر روز صبح با عجله از خواب بلند میشین، صبحونه رو خورده یا نخورده خونه رو ترک می کنین و دلتون می خواد در چشم به هم زدنی پشت میزتون نشسته باشین. این همه سرعت اگه استرس رو به شما وارد نکنه، جای تعجب داره. تازه آخر هفته که می شه، دلتون نمی خواد در خونه بند شید. هوس سفر می کنین ز غبار این بیابان. به عنوان یه آدم امروزی تشنه سرعت و راحتی، ریختن برنامه یه سفر رقابت زیادی واسه شما نخواد داشت. البته اگه قرار نباشه مثل آدمای دیروزی، شال و کلاه کنین و واسه خرید همه چیز از بلیط پرواز تا رزرو هتل و حتی بیمه مسافرتی، به تو یه آژانس مسافرتی برید.

پس از جای خود تکون نمی خورید. لپ تاپ یا گوشی موبایل خود رو روشن می کنین و دنبال بلیط هواپیما، بلیط قطار، رزرو هتل یا بیمه مسافرتی می گردید. حالا خوبیش اینه به لطف تیم برنرز لی (خالق تجارت الکترونیک)، سایتای اینترنتی زیادی هستن که با جستجوی گوگل بالا میان و شما رو مجبور به انتخاب می کنن. حتما واسه انتخاب از میون این همه سایت باید ملاک و معیاری هم باشه!

یه سایت کامل یعنی همه چیز با هم

وقتی روی نشانی یه سایت کلیک می کنین و می بینین که همه چیز از بلیط هواپیما، بلیط قطار، هتل، بیمه مسافرتی، تور و چیزای دیگه ای به جز اینا تو یه جا جمع شده، برق شادی در چشماتون می درخشه. همه چیز رو از همین جا می تونین جفت و جور کنین، تازه هر شرکت هوایی یا حتی ریلی که خواستین هم هست. سفر داخلی یا خارجی فرقی نمی کنه، هر کجا باشین، آسمون و زمین مال شماس!

شما تنها نیستین

بعضی وقتا ممکنه روند خرید آنلاین بلیط هواپیما یا قطار شما اونطور که می خواین، پیش نره. دلیلش مهم نیس. اون چیزی که اهمیت داره اینه که دستپاچه نشید و به این فکر کنین که یه تیم همراه ۲۴ ساعته هوای شما رو دارن. این ملاک مهمی نه فقط واسه شما بلکه واسه خیلیای دیگه س.

ارزون و با کیفیت

وقتی می گیم یه سایت کامل منظورمون دقیقا چیه؟ وقتی سایتی واقعا جامعه، یعنی به جیب شمام توجه کرده. اگه دلتون می خواد پروازتون ارزون باشه یا سفر خاطره انگیز و مجللی با قطار داشته باشین، تصمیم شما محترمه. در سایتی که هر ایرلاین و شرکت ریلی و هر بلیط هواپیما مثل چارتر یا سیستمی هست، شما نگرانی از واسه انتخاب ندارین. واقعا هیچکی نگران نیس!

اپلیکیشن، راحتی دو برابر

در دنیای اینترنت محور انتظارات ما روز به روز بیشتر می شه. خرید از سایت دیگه ما رو راضی نمی کنه. دوست داریم همه کارای خود رو با گوشی موبایل انجام بدیم. پس اگه سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما، اپلیکیشن هم داشته باشه، یعنی راحتی دوبرابر.

معیارهای بالا ملاکای اولیه انتخاب یه راه درست واسه رسیدن به یه مقصد خوب هستن. انتخاب راه خوب در دنیای مجازی به راه و مقصدی خوب در دنیای واقعی هم ختم می شه. با کنار هم قرار دادن ملاکای بالا، قاصدک ۲۴ به عنوان یه راه مطمئن سر راه شما قرار میگیره. در این چند سالی که از عمر قاصدک ۲۴ میگذره، اعتماد بسیاری رو به طرف قاصدک ۲۴ راهنمایی کرده و بسیاری دیگه رو به مشتریان وفادار تبدیل کرده چون این شمائید که تصمیم می گیرین!

بلیط قطار قاصدک ۲۴؛ خرید سریع، سفر راحت

۲۰ نکته درباره پیدا کردن بلیط ارزون

بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*