وقتی که زنبور ۵ سانتی‌متری اهلی می‌شود+عکس
Business Trends Graphs and charts 3d image Reference Earth Map taken from open source: http://visibleearth.nasa.gov/view_rec.php?vev1id=11656 Software used: 3dsMax Date of creation (rendered) - 26.08.2011 All layers used

وقتی که زنبور ۵ سانتی‌متری اهلی می‌شود+عکس

زنبور ژاپنی

نگهداری از حیوانات خاصی مانند سگ و گربه در خونه اصلا مورد تایید پزشکان نیس چون به همراه این موجودات، بیماریای زیادی هم وارد خونه ما می شه اما در مقابل نگه داری از ماهی در خونه آسیبی به محیط وارد نمی کنه. بعضیا هم هستن که علاقه به نگهداری از حیوانات دارن ولی گونه های عجیب رو انتخاب می کنن.

زنبور ژاپنی بزرگترین و خطرناک ترین حشره ایه که در دنیا کشف شده. این حشره نزدیک ۵ سانتی متر طول داره و نیش اون هم دست کم ۱.۵ سانتی متره. سخت میشه باور کرد این حشره که هر تابستون دست کم ۴۰ ژاپنی رو میکشه تبدیل به یه حیوان خونگی آروم شده باشه.

این ادعاییه که یه فرد ژاپنی به نام “میکورو” داره. این فرد تا حالا چندین بار واسه اثبات این موضوع عکس زنبور اهلی اش رو در شبکه های اجتماعی گذاشته. در همه این تصاویر یه نخ به زنبور بسته شده و به نظر نمی رسه حالت خشمگینی داشته باشه.

اون در مورد زنبورش میگه:” اون بعضی وقتا گاز میگیره اما آسیب ای وارد نمی کنه” بسیاری باور دارن اون یه زنبور مدل ساخته اما حشره شناسا تصاویر اون رو تایید کردن و زنبور به طور کامل واقعیه.

pet-killer-hornet4 Dead Stinger For A Pet Causes Debate in Japan

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*