ولید بن طلال لوکس ترین هواپیمای شخصی را فروخت
3d robot hand typing keyboard

ولید بن طلال لوکس ترین هواپیمای شخصی را فروخت

به نقل از خبرگزاری الشرق الجدید، ولید بن طلال شاهزاده ملیاردر سعودی که ساخت لوکس ترین هواپیمای شخصی از نوع A380را به شرکت ایرباس سفارش داده بود، قصر پرنده خود رو قبل اینکه تحویل بگیره، فروخت.

شادی صنبر مدیر مالی شرکت المملکه با اعلام این مطلب تاکید کرد که ولید این هواپیما رو واسه به کار گیری پول اون در راه پیشرفت سرمایه گذاریا در عربستان سعودی و خاورمیانه به فروش رسونده.

ولید بن طلال در سال ۲۰۰۷ قرارداد خرید این هواپیما رو با ایرباس به امضا رسونده بود، این هواپیما لوکس ترین هواپیمای خصوصی جهان بود که گران قیمت ترین دکورها و دکوراسیون داخلی رو در خود جای داده و ممکنه ارزش اون به بیشتر از ۵۰۰ میلیون دلار برسه.

صنبر البته قیمت فروش این هواپیما و هم اینکه هویت خریدار اون و جزئیات دیگه این معامله رو معلوم نکرد، و گفت که این قرارداد به طور کامل محرمانه س. ایشون هم اینکه نگفت که در این معامله ولید بن طلال سودی برده یا نه. قرار بود در یکی دو ماه آینده ولید بن طلال این هواپیما رو از ایرباس تحویل بگیره.

هنوز مشخص نشده که اقدام ولید بن طلال میلیاردر سعودی به دنبال فشار افکار عمومی نسبت به خرید این هواپیما انجام شده یا اینکه بحران مالی در عربستان، ایشون رو مجبور به این کار کرده.

باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*