ویتامین های ضروری برای مردان
digital city scape with digit number elements illustration ,concept of smart city and digital transformation

ویتامین های ضروری برای مردان

در میان ویتامینای مختلفی که از راه تغذیه وارد بدن می شن محققان به این نتیجه رسیدن که بعضی واسه مردان بهتر هستن و هر مردی باید از این ویتامینا همیشه در بدن خود داشته باشه.

men

ویتامینای مخصوص مردان

سلنیوم:

آنتی اکسیدانی بسیار قویه که در مردان از ریزش مو جلوگیری می کنه و هم اینکه محققان در تحقیقات خود به این نتیجه رسیدن که این ویتامین می تونه اندازه کلسترول بد خون رو هم کم کنه. واسه گرفتن اندازه زیادی سلنیوم می تونین سراغ غذاهای دریایی برید.

ویتامین ب:

کلا این ویتامین واسه سلامت و قوای بدن لازم وه همیشه باید در بدن به اندازه لازم وجود داشته باشه. هم اینکه محققان به این نتیجه رسیدن که ویتامین ب در آقایون می تونه از بیماریای پوستی جلوگیری کنه. بهترین منبع واسه به دست آوردن این ویتامین غلات و سبزیای مختلفه.

امگا -۳:

کلا اسید چرب امگا ۳ واسه بدن بسیار لازمه اما در کنار اون این ویتامین در مردان می تونه معجزه کنه. جلوگیری از افزایش می زان کلسترول و نابود کردن عوامل ایجاد سکته های قلبی و مغزی فقط بخشی از خواص امگا-۳ درمردانه. همونطور که میدونید ماهی و میگو بهترین منبع واسه به دست آوردن این اسید چربه.

ویتامین دی:

ویتامینی که در هرکجا می تونین اون رو پیدا کنین ویتامین دیه. این ویتامین در نوز خورشید هست و واسه کسب اون فقط کافیه مقداری زیر نور خورشید قدم بزنین. در مردان این ویتامین می تونه از اندازه مرگ و میز بر اثر سرطان پروستات کم کنه و هم اینکه اندازه تستسترون خون رو هم کنترل می کنه. به غیر از خورشید می تونین این ویتامین رو در تخم مرغ هم پیدا کنین.

منیزیم:

این ماده معدنی و ویتامین مهمترین عنصریه که باعث می شه تا استخوانا محکم و غیرقابل شکست شن. این ماده معدنی در مردان می تونه از سرطانای جور واجور جلوگیری کنه و هم اینکه سلامت کلی بدن رو هم زیاد می کنه. بهترین منبع واسه دریافت منیزیم آجیل و تخم کتانه.

مشکل نعوظ در مردان چیه؟ + راه های درمان اون

چیجوری نیمه گمشده خود رو پیدا کنیم؟

باشگاه خبرنگاران مردان ویتامین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*