ویزا کانادا
blue balance

ویزا کانادا

مهم ترین مسئله اخذ ویزای هر کشوری، تضمین ویزای اون از طرف کارگزار و یا عامل اون هستش. ویزای تضمینی کانادا ، از طرف هر عامل و کارگزاری به روش و روش خاصی انجام می شه. برگشت کل هزینه، پرداخت خسارت علاوه بر هزینه پرداختی مسافر، انجام مسافرتای خارجی، اخذ یه و یا چند ویزای شینگن ،چسباندن لیبل ویزای شینگن ، درج مهر ورود و خروج در پاسپورت و مواردی مثل این. ما در این مطلب تلاش داریم به بررسی راه های جور واجور تضمین ویزای کانادا بپردازیم

سودجویی از خواهندگان اخذ ویزا

ویزا لند

در این قسمت می خوایم شما رو با بعضی از سود جوییای موجود در مورد ویزای تضمینی کانادا آشنا کنیم:

  1. زور خواهندگان به اخذ ویزا شینگن:

بارها خواهندگان ویزای مولتیپل کانادا به ما مراجعه کردن و اعلام داشتن که کارگزار و یا آژانس ایشون رو زور به اخذ ویزای شینگن کرده. به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که ویزای شینگن در اخذ ویزای مولتیپل کانادا موثره اما، لزومی به داشتن ویزای شینگن نیس! درخواست کننده با دارا بودن گذشته سفری مناسب مثل سفر به کشورای ترکیه، چین، ماکائو، هند و کشورایی مثل این که گذشته سفری مناسبی واسه اخذ ویزای مولتیپل کاناداه احتیاجی به دارا بودن ویزای شینگن ندارن. اما کارگزاران ایشون رو زور به گرفتن ویزای شینگن می کنن.

  1. شینگن ندارین، ما به شما لیبل ظاهری ویزا می دیم!

لیبل ظاهری ویزای شینگن یه جعل سنده و همینطور به تنهایی معتبر نیس بلکه باید مهر ورود و خروج از کشور مربوطه رو داشته باشه و هم اینکه در صورت باخبر شدن سفارت کانادا و سفارت کشوری که لیبل اونو جعل کردین، شدیدا با شما برخورد می شه.

  1. ویزا تضمینی فوری مولتیپل کانادا

ویزای فوری مولتیپل کانادا وجود نداره. در ویزای کانادا مدت زمان مشخصی واسه تائید مدارک وجود نداره. درخواست کننده فقط می تونه زمان انگشت نگاری و عکس ورداری رو در زمان کمتری بکنه و روند تائید مدارک از راه سفارت کانادا بین ۲ هفته تا ۳ ماه متغیره. پس هیچ ویزای فوری مولتیپل کانادا وجود نداره.

  1. در سفارت کانادا آشنا داریم!!!

از بزرگترین امتیازات سفارت کانادا، مشخص نبودن افراد و محل تائید مدارکه. پس، هیچ رانت، پارتی بازی و مواردی مثل این واسه تضمین ویزای کانادا وجود نداره و اینا همه طمع سودجویانه.

  1. گذاشتن دعوتنامه واسه تضمینی شدن ویزا کانادا!!!

معمولا دعوت نامهایی که به صورت جعلی روی مدارک شما گذاشته می شه از طرف اقوام درجه یه نیس و باید بدونین تنها دعوتنامهایی اعتبار دارن و منتهی به افزایش ضمانت ویزای شما می شن که از طرف بستگان درجه یه شما و یا از طرف میزبانان گردشگران باشه. البته دعوتنامه به تنهایی تضمین کننده ویزای کانادا نیس، هر چند که این دعوت نامه از بستگان درجه اول درخواست کننده باشه. دعوتنامه رو در صورتی میشه تضمین کننده ویزا دونست که در کنار اون گذشته سفری مناسب، تمکن مالی و گردش حساب بالا وجود داشته باشه.

ویزا تضمینی کانادا چیجوری ممکنه؟

شرایط اخذ شکلای جور واجور ویزای کانادا ، فقط و فقط با آزمون و خطا مشخص می شه. یعنی موقع اقدام ویزای مولتیپل کانادا واسه مسافران جور واجور با شرایط متفاوت، به طور کامل با شرایط دادن ویزای مولتیپل کانادا آشنایی پیدا کردیم؛ ولی با این وجود بازم نمی تونیم بگیم ویزای صد در صد ۱۰۰% تضمینی کانادا ارائه می کنیم.

بدیش اینه بعضی از خواهندگان دوست دارن دروغ بشنون و با وجود اینکه خیلی از همکاران در در مورد اینکه ویزای تضمینی ۱۰۰% وجود نداره توضیح دادن بازم به کسائی که بدون هیچ پشتوانه عقلانی و اعتباری ویزای کانادا رو صد در صد تضمین می کنن روی خوش نشون میدن و بعضی وقتا پس از صرف زمان زیادی وقت و پول و انرژی تازه میفهمن که در انتخاب کارگزار خود اشتباه کردن. این به این معنی نیس که فقط مجموعه ویزالند ویزای کانادا رو به صورت اصولی تضمین می کنه بلکه همکاران خوب زیادی داریم که این کار رو انجام میدن. هدف ما فقط آشنا کردن شما با واقعیتا و معنی واقعی ویزای ۱۰۰درصد تضمینی کاناداست

تاثیر داشتن ویزا شینگن در گرفتن ویزا کانادا

اطلاعات موجود و دریافت شده از سفارت کانادا، نشون میده که شخص خواهندگان ویزا ، هیچ احتیاجی به ویزای شینگن نداره! سفارت کانادا در شرایط خواهندگان ویزای مولتیپل کانادا اعلام کرده:

که گذشته سفری شخص درخواست کننده در اخذ ویزای مولتیپل کانادا، موثره.

به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین؛ گذشته سفری، و نه ویزای شینگن.

در اطلاعیه بعدی سفارت کانادا اومده که ویزای شینگن تاثیر به سزایی در اخذ ویزای مالتیپل کانادا داره.

برداشت تیم بررسی اطلاعات گروه مسافرتی ویزالند از این اطلاعیهای سفارت کانادا اینه که ویزای شینگن در اخذ ویزای کانادا تاثیر به سزایی داره اما لزومی به داشتن ویزای شینگن نیس.

از اونجایی که مدارک ویزای شینگن با مدارک لازم واسه ویزای مالتیپل کانادا یکیه وکشورهای بخش شینگن در ارائه ویزا به مسافر سخت گیریای خود رو دارن به خاطر این داشتن ویزای شینگن نقش به سزایی در گرفتن ویزای مالتیپل کانادا داره ولی این موضوع به این جور نیس که در صورت نداشتن ویزای شینگن ویزای توریستی مولتیپل کانادا به شخص درخواست کننده داده شه.

ویزی تضمینی مولتیپل کانادا چیه؟

در واقع ویزای تضمینی مولتیپل کانادا وجود نداره. این به اون معناست که گروه مسافرتی ویزالند و یا هر کارگزار انجام دهنده ویزای مولتی کانادا، هیچ اختیاری در مورد ویزا شدن و یا ریجکت شدن مسافر ندارن و تصمیم گیرنده اصلی دادن ویزای مولتیپل کانادا، سفارت و افسر کنسولی کاناداه. در واقع ما ویزا شدن و یا ریجکت نشدن شما رو تضمین نمی کنیم بلکه؛ ما برگشت پول مسافر در صورت ویزا نشدن رو ضمانت می کنیم. به این صورت که در صورت ریجکت شدن درخواست شما واسه اخذ ویزای کانادا، ما مبلغ پرداختی شما (منهای هزینه های پرداختی به سفارت کانادا) به شما عودت میدیم. در مورد پرداختی هزینه ویزای کانادا  به گروه مسافرتی ویزالند این رو هم بدونین که در شروع کار فقط مبالغ پرداختی ویزای شما به سفارت کانادا رو از شما دریافت خواهد و باقی مبالغ ویزای مولتیپل کانادا، پس از دریافت ویزای کانادا از راه مسافر انجام می شه. این بزرگترین تضمین گروه مسافرتی ویزالند در مورد اخذ ویزای مولتیپل کانادا هستش.

و اما اگه، آژانسی به شما تضمین ۱۰۰% بده که ویزای کانادای شما ok می شه و در آخر بعد از دریافت مبالغ متفاوت از شما با ریجکتی مواجه شید چه می کنین؟

به عنوان مهم ترین نکته در مورد ویزای تضمینی مولتیپل کانادا به شما اعلام می کنیم که هیچ تضمینی در مورد عودت کامل هزینه شما از راه هیچ کارگزار و آژانسی وجود نداره.

گروه مسافرتی ویزالند – کارگزار مستقیم ویزای کانادا

واسه اخذ ویزای کانادا می تونین با شماره های ۰۹۱۲۲۶۳۱۶۳۹ و ۰۲۶۳۴۴۵۸۷۴۵ تماس بگیرین یا به سایت ویزالند مراجعه کنین.

اخذ ویزای کانادا توریستی ، کاری و تحصیلی

با این مدارک ساده بدون هیچ سختی ای ویزای کانادا دریافت کنین..

تور کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*