ویسی از سرمربیگری پیکان استعفا کرد
Point of view, looking up ladder sticking through hole in ceiling revealing blue sky

ویسی از سرمربیگری پیکان استعفا کرد

 عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از شکست ۶ بر صفر برابر پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ بهتر از سمت خود انصراف کرد.

 

عبدالله ویسی پس از شکست پرگل تیمش برابر پرسپولیس در نشست خبری این بازی حاضر شد و اول با بیان اینکه با نتیجه ای که امشب تیمش کسب کرده، کاری جز تسلیم شدن و خداحافظی کردن نداره، اعلام کرد: ما در طول ۴ هفته ۲۰ گل خوردیم که در دنیا بی نظیره. این واقعا شرم آوره. ضمن اینکه تماشاگران امشب بازی خوب و جوانمردانه ای دیدن اما فاصله ما و پرسپولیس ۶ گل نبود. تیم ما فوتبال خوبی بازی کرد. من از مدیرعامل و مجموعه باشگاه که پشت من بودن، معذرت خواهی می کنم و استعفای خودمو اعلام می کنم و امیدوارم هر کسی به جای من به پیکان میاد موفق باشه.

: خدا امشب به ژوزه کمک کرد و شاید امشب اون بود که باید ایران رو ترک می کرد. اما خدا کار کرد که من جوون از تیم بروم و اون که یه پیرمرد مظلومه در ایران بمونه و کارش رو به بهترین روش بکنه. من دیگه به تیم برنمی گردم مگه اینکه اتفاق خاصی بیفته. تفکر من چیز دیگری بود و شاید مربی دیگری که به جای من میاد بتونه کارش رو محکم تر و قوی تر بکنه. اگه بازی رو کارشناسانه نگاه کنین می ببینن که ما خوب بازی کردیم اما هر توپی که به یه سوم دفاعی ما می رسید گل می شد. آدم باید اونقدر شرافت داشته باشه که ایرادش رو قبول کنه. امشب ایراد ازم بود که تنونستم ساختار دفاعی تیمم رو درست بچینم و حالا هم چیزی نمی تونم بگم جز اینکه تسلیمم!

ایشون در ادامه و در جواب به این سوال که نمی شه ساختار دفاعی پیکان با اضافه شدن چند بازیکن باتجربه در نیم فصل تقویت شه؟ گفت: ممکنه یه مربی اینجور تفکری داشته باشه و مربی جانشین من می تونه هر کسی رو که خواست به تیم اضافه کنه. تفکر من این بود که با یه مشت جوون جویای نام در تیم موفق باشم ولی این اتفاق نیفتاده. اهل کلک و دروغ هم نیستم و استعفایم رو اعلام می کنم. بازم می گم که به پیکان بازنمی گردم مگه اینکه اتفاق غیر منتظره ای اتفاق بیفته که نمی دونم چیه.

ورزش ۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*