ویژگی های جذاب زنان برای مردان

ویژگی های جذاب زنان برای مردان

لبخند، بوی خوش عطر، هوش و شاید هم اندامی قشنگتر — فکر می کنین کدوم یکی واسه مردان جذاب تره؟ کدوم یکی از این خصوصیات در خانوما باعث می شه مردی عاشق زنی شده و هیچوقت اونو رها نکنه؟

به گزارش آلامتو به نقل از سایت مردمون؛ اگه بگم هیچکدام از اینا چه؟ شاید این خصوصیات در اول کار مردی رو به سمت زنی بکشونن اما واسه نگه داشتن اون تو یه رابطه دراز مدت و بادوام کافی نیستن.

جالبه بدونین که مردها به دنبال خصوصیاتی عمیق تر، اساسی تر و پایدارتر هستن که بنا به دلایلی زنا تصمیم می گیرن در خود نشون ندن — دست کم در اول رابطه و بعضی وقتا هم خیلی دیر این خصوصیات خود رو نشون میدن.

در زیر به ۷ ویژگی خانوما که مردان رو عاشق می کنه اشاره کرده و به توضیح دقیق اونا می پردازیم.

۱. شوخ طبعی

باید بتونین با هم دیوونه بازی کنین. کار و زندگی فوق العاده استرس زا هستش! همسرتون تنها کسیه که درمقابل اون باید سلاحتان رو زمین بندازین. چه خونه باشین و چه بیرون، درست وقتایی که کسی نگاهتون نمی کنه، وقت مسخره رقصیدنا، حرف زدن با صداهای عجیب و غریب و وقت اینه که خودتون باشین. اگه می خواین همسرتون احساس کنه که می تونه با شما تفریح کنه، شمام نباید از تفریح کردن با اون بترسید. حتی اگه از اینکه مسخره به نظر برسین نباید بترسید. از اینکه خودتون رو رها کنین، از چارچوب همیشگی تون بیرون بیایید و بلند بلند بخندین نترسین.

۲. اعتماد به نفس

زنی که اعتماد به نفس داشته باشه ارزش خود رو می دونه. به خود افتخار می کنه و این از حرکات و ظاهرش پیداست. اون به دنبال تایید گرفتن از مردها نیس. خودش می دونه که فوق العاده س. اون می دونه که مردی که بتونه با اون باشه فوق العاده خوش شانسه چون اون این توانایی رو داره که بیشتر از هر زن دیگری اونو خوشحال کنه.

واقعیت اینه که مردها دوست دارن فکر کنن که جایزه رو بردن. دوست دارن احساس کنن که خوش شانس ترین مرد هستن. درست همونطور که دوست دارن شما به اونا افتخار کنین، اونم می خواد به شما افتخار کنه. اگه شما خودتون به خودتون اعتماد نداشته باشین و از خوب بودن خودتون مطمئن نباشین، به چه دلیل اون باید اینجور حسی داشته باشه؟ چه بخاطر ظاهرتون باشه، چه هوشتون، چه موفقیتاتون، چه احترامی که بقیه به شما می ذارن، کارتون یا هر ویژگی خوب دیگه شما، همسرتون دوست داره به شما پز بده. می خواد بدونه که می تونه با اطمینان شما رو به خونه پیش مادرش بیاره و یا به دوستانش معرفی کنه و یا حتی در جلسات کاری خارج از محل کار شما رو با خود پیش رئیسش ببره چون شما باعث میشین که اون خوب به نظر برسه.

۳. استقلال

سرتون شلوغه، از پس کارای خودتون بر میاین و خودمختارید. چیزای مورد علاقه خاص خودتون رو دارین، فردی جذاب هستین. واسه بحثای باکیفیت و جدی حرفای زیادی واسه گفتن دارین. واسه خودتون زندگی دارین و عاشقین. این خصیصه شما اونو به رقابت میکشه اما شما براش یه رقابت نیستین، شما بهترین نوع خودتون هستین و به اون انگیزه می دین که اونم بهترین خودش باشه. چه کارتون باشه که عاشقین و چه سرگرمیای باحال و خلاقانه ای واسه خودتون داشته باشین، مهم اینه که به اون احتیاجی نداشته باشین. واسه اینکه خلائی در زندگی تون پر شه یا خوشحال شید به اون نیاز ندارین.

خودتون بدون اون به اندازه کافی کامل و راضی هستین. بااینکه ممکنه حسابی سرتون شلوغ باشه و درگیر زندگی خودتون باشین، اما نباید واسه گذاشتن قرار ملاقات با اونم زیاد سخت بگیرین. در هر حال باید علاقه تون به بودن با نامزدتون رو نشون بدین. واسه دیدن اون باید علاقه مند به نظر برسین. مردها دوست دارن حس کنن که زنا اونا رو میخوان، اونم زنی خاص مثل شما! پس وقتی اونو دیدید، حضور کامل داشته باشین. لبخند بزنین و خود جذاب و فوق العاده تون باشین.

۴. قدرت

وقتی دچار ضعف می شه، می تونین صاف وایسید؟ یا اینکه شمام زودتر از اون خم شده و می شکنید؟ اگه لازم باشه می تونین از عهده مخارج خودتون برآیید؟ این قدرتا مقداری از فشار رو از روی دوش اون برمی داره و باعث می شه خودش بخواد که واسه شما قوی باشه نه اینکه مجبور باشه!

در ارزشا و اعتقاداتتان قوی هستین؟ یا اینکه خیلی راحت تحت تاثیر قرار می گیرین؟ کی هستین؟ به چه چیزایی باور دارین؟ سر اعتقاداتان هستین؟ اون می تونه به حرفایی که می زنید اعتماد کنه؟ اعمال و رفتارتون برابر با حرف هاتون هست؟ زنی که اعتقاداتی پابرجا داشته باشه، باعث امنیت مرد زندگی اشه. احساس امنیت یکی از مهمترین عناصر در ایجاد حس اعتماد در مردهاست. این حس باعث می شه بتونه دریچه دلش رو به طور کامل براتون باز کنه.

۵. آسیب پذیری

منظورمون درمونده بودن نیس. آسیب پذیری اینه که خود واقعی تون باشین. نشون دادن ضعف هاتون شاید خلاف قدرت باشه اما قدرت واقعی در توانایی شما واسه نشون دادن آسیب پذیری تون نهفتهه. نشون دادن شکنندگی تون، نقاط دردتون، ناامنیا و حتی رو کردن کارایی که قبلاً انجام دادین و از اون پشیمونید، قدرت زیادی می خواد.

به همسرتون نشون بدین که چقدر دوستش دارین. بگید که چقدر دیوونه اش هستین. اجازه بدین بفهمه که قبلاً هیچوقت اینجور حسی رو تجربه نکردین. آسیب پذیری احساسی شما باعث اعتماد بیشتر اون نسبت به احساس شما می شه و درنتیجه موجب می شه خود اونم از نظر احساسی درمقابل شما ضعیف باشه.

۶. شادی

فرد شادی هستین؟ از زندگیتون، کارتون، اهدافتون و وضعیتتون راضی هستین؟ یا اون فرد ناراضی هستین که همیشه در حال شکایت از زندگی اشه؟ هیچ مردی قرار نیس شما رو خوشحال کنه. این کار مردها نیس. زنی که خوشحال باشه و این شادی رو نشون بده واسه مردها بسیار مطلوبه چون مردها دوست دارن در آخر روز خسته کننده ای که داشتن شما خوشحالشان کنین. اونا دوست دارن بتونن کنار شما جلو تلویزیون بشینن و یا شبا که کنارتون می خوابن به طور کاملً خوشحال و راضی باشن. همسرتون می خواد لبخند شما به اون گرمای زندگی دهد و در کنار شما احساس آرامش کنه.

۷. زنونگی

زنونگی هم مربوط به ظاهر شماس و هم رفتارتون. زن بودن یعنی زیبایی، ظرافت، لطافت، مهربانی و قسمت شیرین وجودتون که مردها بدون اونا هستن رو در آغوش بکشین. زن باشین! پیراهنای قشنگتر بپوشید، رژلب بزنین و خوشبو باشین. واسه قشنگتر کردن ظاهرتون وقت بذارین و از اون لذت ببرین. این کار به خودتون هم حسی فوق العاده میده.

مهربون باشین. یکی از خصوصیات زنونگی که مردها معمولاً ندارن، میل طبیعی شما به مراقبت کردنه. البته می تونین در عین حال ضعیف بوده و به همسرتون نشون بدین که به اون نیاز دارین اما می تونین از اونم مراقبت کنین. هرچقدر هم که قوی، مردونه و جداگونه باشه، همه مردها دوست دارن که کسی از اونا مراقبت کنه. اینکه نشون بدین اینجور توانایی دارین باعث می شه اسلحه خودشو در کنار شما زمین بندازه و در کنارتون احساس امنیت کنه. وقتی مردی ضعف از خود نشون میده و اجازه میده بخش ضعیف اونو ببینین، به شما قدرت میده. منظور این نیس که رابطه مثل یه مسابقه یا بازیه، همه اینا واسه ایجاد یه رابطه بادوام و ایجاد احساس امنیت و آرامش واسه دو طرفه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*