واکنش های جالب کاربران یاهو به حذف ناجوانمردانه علی مظاهری

واکنش های جالب کاربران یاهو به حذف ناجوانمردانه علی مظاهری

علی مظاهری

حذف ناجوانمردانه علی مظاهری از رقابت های بوکس المپیک با عکس العمل کاربران سایت یاهو مواجه شد.

 

به گزارش آلامتو به نقل از ایسنا، علی مظاهری که چندی قبل در مطلبی با عنوان اون رو معرفی کردیم در اولین پیکار خود در رقابت های وزن ۹۱ کیلوگرم بوکس المپیک، مقابل خوزه لاردوئت گومز، دارنده ی نشون برنز رقابت های جهانی ۲۰۰۹ میلان و قهرمون سال ۲۰۰۸ جوانان جهان از کوبا به روی رینگ رفت و با رای داوران تن به شکست داد.

 

مظاهری در راند دوم این مسابقه از حریف خود پیش بود ولی در کمتر از یه دقیقه سه اخطار رو دریافت و در آخر مسابقه رو واگذار کرد. کارشناسان داوری بوکس فکر می کنند اخطارهای مظاهری بی دلیل بوده و داوران با ناجوانمردی اون رو بازنده اعلام کردن. این رای داور با عکس العمل تماشاگران حاضر در ورزشگاه هم مواجه شد و اونا به حذف بوکسور ایرونی اعتراض داشتن.

 

در سایت “یاهو” هم کاربران زیادی با ارسال نظرات خود درباره چگونگی قضاوت داوران در مسابقه بوکس مظاهری مقابل حریف کوبایی به بحث پرداخته ان که اکثریت نزدیک به اتفاق این نظرات در پشتیبانی از علی مظاهری و مخالفت با رای داور آلمانیه.

 

کاربری نوشته: “بسیار ناجوانمردانه بود. حتی مجری تلویزیون انگلیس هم شوکه شده بود. این پسر پیچاره حتما ۴ سال خواب المپیک رو می دیده ولی حالا یه داور مغرض و نادان اون رو بازنده کرده. از این که اون کنار داور نایستاد، خوشحالم. اگه جای اون بودم، همین کار رو می کردم. اون با دست دادن با مربیان کوبایی نشون داد که یه جنتلمنه. داور شرمنده باش!”

 

کاربر دیگری این جور گفته: “دست کم باید این داور رو از ادامه بازی ها محروم کرد. مقام های المپیک هم باید از بوکسور ایرونی معذرت خواهی کنن. واقعا منزجرکنندهه.”

 

کاربر دیگری نوشته: “به طور کامل ناعادلانه بود. حتی واسه ورزشکار ایرونی گریه کردم. همه چیز از پیش تعیین شده بود. اگه غیر از این باشه، مطئنم داور یه احمق به تموم معناست. تصور کنین اون چهار سال تلاش کرده و حالا با ناجوانمردی حذف می شه. کاری که در آخر مسابقه انجام و با مربیان کوبایی دست داد، بسیار قشنگتر بود. هیچکی این داور رو نمی بخشه. شرم بر اون!”

 

کاربر دیگه “یاهو” عقیده داره: “شاید این سناریو در روزای آینده واسه بقیه ورزشکاران ایرونی هم رخ می دهد. برگزارکنندگان المپیک سیاست رو با ورزش مخلوط کرده ان. دست کم کاری که برگزارکنندگان المپیک می تونن، بکنن اینه که رسما از ایرونی ها معذرت خواهی کنن. ننگ بر کسائی که پول رو به عدالت بهتر می دونن.”

 

در کامنت دیگری آمده: “فکر می کنم بزرگان کمیته بین المللی المپیک و فدراسیون جهانی بوکس باید دور میز بشینن و مدال ها رو بین خودشون تقسیم کنن. برنده واقعی علی مظاهریه.”

ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*