وقتی کیزاشی ۷۰ میلیون تومان می شود

وقتی کیزاشی ۷۰ میلیون تومان می شود

 به نظر می رسد تا اواخر خرداد ماه هم اتفاق زیادی در بازار اتفاق نیفته و سایه رکود بازم بر سر خرید و فروش خودرو پایدار بمونه.این در حالیه که بعضی کارشناسان فکر می کنند احتمال داره اواخر خرداد ماه همزمان با افزایش درخواست واسه خرید خودرو، منحنی قیمت ها عوض شه و رو به صعود رود.

 

 

به هر حال الان طبق چیزی که فعالان بازار می می گن، این هفته در بین اعضای خونواده پژو ۲۰۶ ، تیپ ۲ کمی گران شد و قیمت اون به ۱۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومن رسید، اما بقیه مدل ها تقریبا ثبات قیمت رو تجربه کردن.

این وسط، پژو ۲۰۶ تیپ ۶ ۲۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومن به فروش رفت و ۲۰۶ صندوقدار V9 هم همون قیمت ۲۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومن خود رو نگهداشت.
V8 هم که هفته گذشته ۵۰۰ هزار تومن کاهش رو تجربه کرد، این هفته ثابت موند و ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومن خرید و فروش شد.

به نوشته دنیای اقتصاد، در بین دیگه پژویی های ایران خودرو، ۴۰۵ مدل SLX الان ۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومن خرید و فروش می شه و و مدل دوگانه سوز اون هم ۱۰۰ هزار تومن بیشتر قیمت داره.

پارس سال هم ۱۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومن خرید و فروش می شه.

از اون سو خبر می رسد که پژو ۲۰۷ آی در مدل دنده ای ۲۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومن خرید و فروش می شه و مدل اتومات این خودرو ۲۷ میلیون تومن قیمت داره که این موضوع از ثبات قیمت نسبی ۲۰۷ ها حکایت می کنه.

به گفته فعالان بازار، الان سمند SE هم قیمتی برابر با ۱۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومن رو داراس و LX با موتور TU5 هم ۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومن خرید و فروش می شه. هم اینکه سمند با موتور پایه گازسوز EF7 هم الان قیمتی برابر با ۱۹ میلیون تومن داره.

اون طور که فعالان بازار می می گن، الان تندر-۹۰ دوگانه سوز هم به قیمت ۱۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومن در بازار رسیده.
اما از بازار سوزوکی گرندویتارا هم خبر می رسد که کلاس ۵ اتومات اونم حالا ۵۷ میلیون تومن به فروش می رود و کلاس ۸ این خودرو هم قیمتی برابر با ۶۰ میلیون تومن رو داراس.

سوزوکی یه نماینده سواری هم در ایران داره به نام کیزاشی، که قیمت اون در مدل فول به ۷۰ میلیون تومن در بازار رسیده.
این خودرو یکی از تازه وارده های بازار ایران به حساب میاد و بوسیله ایران خودرو وارد شده.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*