ویتامین برای زیبایی پوست صورت

ویتامین برای زیبایی پوست صورت

مکملایی واسه بهبود پوست و مو

قبلاً در مورد بهترین مکملا واسه درمان جوش صورت صحبت کرده بودیم اما واسه زیبایی کلی پوست چه مکملایی نیازه؟

به گزارش آلامتو به نقل از سرخاب سفیداب؛ خانوم های خوشکل، تا بحال به این فکر کرده بودین که قرصی بالا بندازید تا مو، پوست و ناخن های بهتری پیدا کنین؟ بیشتر ما بخاطر یک یا چند دلیل، مکمل های غذایی یا بعضی از شکل های جور واجور ویتامین رو مصرف می کنیم، یا دست کم در فکرش هستیم که مصرفش رو شروع کنیم.

ما با دکتر پوست و مو، باربارا رید صحبتی داشته ایم تا پیدا کنیم مصرف کدوم ویتامین ها برامون بی خطره و واقعا می تونه وضعیت پوست ما رو بهتر کنه.

بیوتین و بهبود سلامت پوست

واسه بهبود سلامت پوست، مو و ناخن هاتون، بیوتین بهترین مکملیه که می تونید استفاده کنین، البته در کنار یه برنامه ی غذایی خوب! بیوتین، مجموعه ی ویتامینای B هستش که واسه رشد سلول ها و سوخت و ساز چربی ها و آمینو اسیدها لازمه، و به تقویت مو و ناخن های شما هم کمک می کنه.

دقیقا مانند ویتامین های C، مقدار اضافه ی این ویتامین هم با مصرف آب به شکل طبیعی از بدن دفع می شه.

پوستی قشنگتر با ویتامین A

این ویتامین خوب و به راه های جور واجور، به عنوان یه منبع پرفایده واسه پوست شناخته می شه. قرصش بسیار واسه درمان جوش موثره. این در حالیه که شکل های جور واجور کرم یا ژلش، پوست رو نورانی کرده، رنگدونه های پوست رو کاهش کرده و پوست رو به الگوی رشد طبیعی اش باز می گردونه. این ویتامین، حتی می تونه چین و چروک های ریز رو هم بهتر کنه!

هنگام مصرف ویتامین A باید مراقب باشین که زیادتر از اندازه دوز روزانه اش که ۱.۵ میلیگرمه بالاتر نرید. بیشتر از این مقدار، واسه بدنتون سمی هستش!

Vitamin-C

خواص ویتامین سی واسه پوست

سلامت پوست با ویتامین C

واسه درمان سرماخوردگی و بهبود حال عمومی بدن، این ویتامین حرف زیادی واسه گفتن داره. از این ویتامین، حتی در اجناس موضعی هم استفاده می شه تا رنگدونه های پوست رو کاهش کرده و چروک های ریز رو بهتر کنه.

ویتامین سی اضافه، با مصرف آب به شکل طبیعی از بدنتون خارج می شه، پس هیچوقت در خطر اوردوز(عوارض مصرف بیش از حد)؟؟؟ نیستین.

ویتامین D واسه پوست

الان، از طرف مرکز کنترل مریضی ها، این ویتامین به اندازه ی ۱۰۰۰ یونیت در روز، واسه استخون بندی شما پیشنهاد می شه. هم اینکه این ویتامین می تونه سیستم ایمنی بدن شما رو هم تقویت کرده و در مقابله در برابر سرطان به شما کمک کنه.

بهترین روش های کاهش چین و چروک پوست صورت

واسه پیر نشدن چه کنیم؟

سرخاب سفیداب سلامت پوست مکمل ویتامین ویتامین A ویتامین C ویتامین D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*