ویژه آقایان: ۵ نکته جنسی درمورد خانم‌ها
Businessman working with digital virtual screen

ویژه آقایان: ۵ نکته جنسی درمورد خانم‌ها

marriage

دوست دارین همسرتون رو همیشه علاقه مند و دلباخته خودتون نگه دارین؟

این ۵ نکته کمکتون می کنه.

۱. عشق قلبش رو در آخر باز می کنه.

وقتی قراره یه جشن خانوادگی برگزار کنین شاید این به ذهنتون میرسه که غذایی خوشمزه مثل فسنجان، کباب، سالاد، زیتون و دسرهای خوشمزه، شیرینی خامه ای، و چیزای دیگه ای به جز اینا رو نوش جون کنین و اونقدر بخورین که مجبور به شل کردن کمربندتان شید.

همسرتون به دنبال تدارک این منوی لذیذه. اون هم مثل شما دوست داره بخوره. اما علاوه بر اون، افکار دیگری هم در سر داره مثل لیست مهمانان، اینکه یادش باشه غذای چرب رو جلوی مادر بزرگ که کلسترل خونش بالاست قرار نده، اینکه کدوم یکی از دوستان مجردش رو میتونه واسه آشنایی با داداش مجردش دعوت کنه و اینکه تعدای شمع واسه رمانیتک شدن میز شام جفت و جور کنه تا همه چیز بی اشکال و کامل به نظر برسه.

نکته اینجاس:

درحالی که شما فقط به خوردن فکر میکنین همسرتون به همه جزئیات و تدارکات اون شب فکر می کنه. و دوست داره فضای رمانتیکی رو واسه مهمانی بوجود آورد: میهمانان، نور، زیبایی و… شاید این پیشنهاد میلیون ها بار به گوشتون خورده باشه: عاشقونه باشین! شایدً دیگه براتون به نصیحتی خسته کننده تبدیل شده. اما راسته. براتون سواله که وقتی قراره همه چیز به یه جا ختم شه، چه احتیاجی به مقدمه چینیه.

مسئله اینه که خانوم ها نیاز دارن که قبل اینکه وارد رابطه جنسی شن، احساس رابطه عمیقی با طرف مقابل داشته باشن. محل، شرایط، و رابطه همه در کنار هم اون لحظه رو واسه اون می سازند. همه جزئیات واسه اون اهمیت داره.

خانوم های زیادی شکایت می کنن که شوهرشون هیچوقت موقعی که سر کار هستن به اونا زنگ نمی زنند. درسته، دلیلش اینه که شما همه فکرتون به کاره و تمرکزتون رو فقط به همون کاری که درحال انجامش هستین معطوف می کنین. اما خانوم ها خیلی مثل اینترنت فکر می کنن. واسه اونا همه چیز با هم لینک شده و در ارتباطه. وقتی فکر شما در اون لحظه فقط رابطه جنسی باشه به ضررتونه و نباید از مقدمات، فضا و پیش نوازی غفلت کنین. وقتی نوبت به رابطه جنسی می رسد، باید معاشقه رو به بخشهایی تقسیم بندی کنین مثل پیش نوازی و صحبتهای عاشقانه، چون هم می تونید متمرکز شید و هم لذت ببرین.

گذاشتن گل روی میز واسه خانوم ها و مثل این کارا باعث موندگاری رابطه میشه. موندگاری رابطه یه علامت پیشرفته. وقتی توپ رو پشتتون مخفی می کنین و بچتون تلاش می کنه اون رو به خاطر آورده و پیدایش کنه، به موندگاری رسیده. وقتی توپ پنهون می شه، اون رو به یاد می آورد. موندگاری رابطه به این معنیه که حتی وقتی همسرمون غایبه و حضور نداره، احساس امنیت کنیم. هدیه و گل مثل اشیائی جانشین هستن که حضور شما رو پر می کنن. سر کار می روید، مسافرت می روید، سرتون شلوغه، و با همه اینا همسرتون عشق شما به خود رو به خاطر داره و فکر می کنه که وقتی از اون دورید به فکرش هستین. یعنی وقتی حتی حضور ندارین باز امتیاز می گیرید. عشق ثابت کننده دوراندیشیه.

عشق مثل ورزشه. اگه صبح ها می دوید به این معنی نیس که اون شب دچار سکته قلبی نمی شید. عشق به این معنی نیس که: من برات گل خریدم پس باید امشب با من رابطه جنسی داشته باشی. ورزش جسم رو سالم می کنه. عشق و محبت هم می تونه در عکس العمل پذیری خانوم ها اثر داشته باشه. روشی عملی و تاکتیکیه که واسه بالاتر بردن احساس رابطه و صمیمیت اون می تونید به کار گیرید.

۲. درخواستتون رو شخصی کنین.

درخواستتون باید مربوط به اون باشه نه مربوط به احساس نیاز خودتون به داشتن رابطه جنسی. اگه دوست داره اول اون رو لمس کنین، با محبت و عشق نوازی شروع کنین. جملاتی مثل، «می خواهی رابطه زناشویی داشته باشیم؟» زنان رو سرد می کنه. این سوال اصلاً غلطه، درواقع، پیشقدم شدن و شروع نباید به شکل یه سوال باشه، باید بیان چیزی باشه که می خواهید.

به چشمانش نگاه کنین، زیباییش رو تشویق کنین. به اون بگید که می خواهید با اون عشق بازی کنین. این خیلی شخصی تر از اینه که بگید، «امشب حوصله رابطه زناشویی داری؟» با این روش غلط ممکنه زن ها تصور کنن که مردها فقط دنبال رابطه جنسی هستن. باید به اون نشون بدید که اون رو می خواهید نه رابطه جنسی با اون رو.

شاید به نظرتون برسه که این کار الکی ایه چون حتماً همسرتون می دونه که اون رو می خواهید و نه فقط رابطه جنسی با اون رو. اما در واقعیت جواب منفیه. واسه خانوم ها همه چیز باید با هم پیش رود. نمی تونید فقط به چیزی که تو ذهن خودتونه اکتفا کنین و چیزی به زبون نیارین.

۳. وقتی ارضاء شه، بر قله کوه هستش.

از لحظه شروع، حدود ۴۰ دقیقه طول می کشد که خانوم ها به بالاترین درجه لذت جنسی برسن. واسه اینکه تمایل اونا به داشتن رابطه جنسی به بالاترین درجه برسه، به ۲۰ دقیقه ناز و نوازش کردن نیاز دارن. بعد ۲۰ دقیقه دیگه طول می کشد که با تحریک ناحیه تناسلی شون، ارضاء شده و به ارگاسم برسن. اگه عجله کنین، به این نتیجه می رسه که اون شب، شب اون نیس و از شما می خواهد که کار خودتون رو بکنین. این واسه مردان معمولاً راضی کننده نیس چون دوست دارن طرفشون هم عکس العمل داشته باشه. تقریباً بیشتر خانوم ها تصور می کنن که ارضاء شدنشون خیلی طول می کشد.

مقدار تستوسترون، هورمونی که هم در مردان و هم در زنان هست و مسئول میل فیزیولوژیکی به رابطه جنسیه، در همسرتون یه صدم شما هست. مثل بدنسازی کردن با استیرویید و بدون استیرویید می موند. کسی که استیرویید مصرف می کنه به مراتب بالاتر از فرد عادی عضله سازی می کنه. مقدار طبیعی تستوسترون در آقایون ۱۰۰۰-۳۰۰ ng/dL سرم خونه. والدین دخترها از مردها و پسرهایی که روی ۱۰۰۰ هستن ترس دارن و مردهایی هم که روی ۳۰۰ هستن معمولاً بخاطر کم بودن میل حنسی به دنبال مشاوره هستن. این مردان صبح ها نعوظ نداشته، حتی با مصرف ویاگرا بازم مشکل دارن و فقط هفته ای یه بار به رابطه جنسی فکر می کنن. حالا سطح تستوسترون در خانوم ها در ۱۸ سالگی روی ۷۰ه و در ۴۰ سالگی به نصف اون اندازه می رسد. تجربه اون از بدنش بسیار با شما فرق داره. یه دلیل کلی که مردها بیشتر به دنبال رابطه جنسی هستن تا خانوم ها همین سطح تستوسترونه. البته خانوم ها هم رابطه جنسی می خواهند و به اون نیاز دارن اما تا موقعی که انجامش نمی بدن این مسئله رو نمی فهمن.

۴. در نیمه راه، روش ها، سبک ها و خیال پردازی های جدید رو امتحان کنین.

اگه عاشق رابطه جنسی باشین، شایدً فانتزی های زیادی واسه باحال تر و داغ تر کردن رابطه جنسی تو ذهن دارین اما ممکنه از طرف همسرتون مورد استقبال نیستش باشن. بهترین زمان واسه پیشنهاد دادن یه چیز جدید، موقعی که پشت ماشین به خونه برمی گردید نیس، بلکه بعد از وقتیه که تحریک شده. در اون زمان خجالتش کمتر شده، جلو بیان احساسات خود رو نمی گیرد و از پیشنهادتان استقبال می کنه.

اما دقت کنین که بعد از امتحان کردن اون نگید، «مطمئن بودم که خوشت میاد»، درعوض به اون اطمینان بدین و بگید، «دیشب واقعاً عالی بود». بقیه جزئیات رو بذارین واسه بار بعدی که تا نیمه راه با اون جلو رفته باشین. به دلایل نامعلومی در مواقع عادی خانوم ها از حرف زدن درمورد این مسائل شرم دارن به خاطر همین بهتره حرف زدن در این مورد رو بذارین واسه وقتی که تحریک شده باشه.

خانوما معمولاً ترمز رابطه جنسی هستن نه موتور اون. در بیشتر موارد بااینکه از امتحان کردن روش های جدید در رابطه جنسی بدشون نمی آید اما تصور می کنن که موجب انحراف شما از اصول می شه.

باید به اون درمورد مرزبندی های خودتون اطمینان بدید. اگه دوست دارین با اون درمورد تخیلاتتان حرف بزنین، به اون خاطرنشان کنین که اونا همیشه در حد همون تخیل باقی می مانند و هیچوقت انجامشون نمیدید. اگه می دونین که بعضی از تخیلاتتان هیچوقت موردقبول اون نخواد بود، به اون ثابت کنین که می شناسیدش و با احترام به اون اونا رو فقط در حد خیال نگه میدید. و تلاش نکنین وقتی تحریک شده پاتون رو بالاتر بذارین چون همه اعتماد اون رو از دست میدید.

۵. بیست روش نوازش کردن جدید یاد بگیرین.

فرق بین یه ماساژ حرفه ای و نوازش پشت بوسیله شوهر وقتی جلوی تلویزیون روی کاناپه لم داده اید باید مشخص باشه. هم اینکه مرد باید بدونه چیجوری ناحیه تناسلی زن رو با علم و قصد تحریک کنه. باید مو به مو اندام تناسلی اون رو بشناسه و چون درزمان تحریک اندام جنسی زن تغییر می کنه، باید این تغییرها رو هم بشناسه: رنگ، انقباضات، بافت، خیس شدن، …

باید بتونین ۲۰ روش جور واجور واسه لمس کردن همسرتون بلد باشین. دو مورد از بهترین اونا فشار و مالش و ترکیبی از هر دوه.

به خاطر اینکه ۱۹ مورد از تماس هایی که بلد هستین ممکنه تو یه شب خاص روی اون اثر نکنه، حال به هر دلیلی، عادت ماهیانه، خستگی، نفخ و مثل این، این همسرتانه که باید راهنمایی تون کنه که کدوم تماس خوبه و کدوم نیس. از اون بخواین که از ۱ تا ۵ به هر تماس شما امتیاز بده تا بفهمین که کدوم تماس واقعاً واسه اون لذت بخشه و باید تکرارش کنین و کدوم تماس در اون تاثیری نداره و نباید دیگه امتحانش کنین. تقصیر شما نیس اگه فقط از یه حرکت خوشش اومد و خواست اون رو پشت هم تکرار کنین. اونه که باید انتخاب کنه. اما اگه فقط یکی دو روش رو بلد باشین و بخواین که همه چیز رو خیلی تند پیش ببرین، اون وقت تقصیر خودتونه.

تشویقش کنین که اولویت هاش رو به شما بگه. فکر نکنین که خودتون می دونین چه باید بکنین. اگه راهنمایی تون می کنه ناراحت نشید. اگه روش های زیادی بلد باشین می تونید مطمئن گردید که در هر شرایطی هم که باشه راهی واسه لذت دادن به اون پیدا می کنین.

درمورد روش های تماسی جور واجور تحقیق و بخونین. روی خود اون امتحان و تجربه کنین تا یاد بگیرین که چیجوری می تونید به اون لذت بدید. فیلمهای پورنو معمولا تکنیکهای غیر واقعی رابطه جنسی رو که بیشترً بروی دخول استواره به نمایش میذارن اگر بیشتر خانمها از راه دخول به بالاترین درجه نمی رسن و فقط ۱۵ تا ۲۰ درصد از اونا از این روش ارگاسم می شن اما ۱۰۰ درصد خانمهایی که از دید جنسی مریضی خاصی ندارن از راه تحریک کلیتوریوس می تونن ارگاسم رو تجربه کنن.

مهارتای ازدواج موفق چیه؟

چیزایی که نباید به همسر گفت

زناشویی مردان مردمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*