هوای کشور بارانی می‌شود
Abstract Connection Technology Background

هوای کشور بارانی می‌شود

استانهای آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل، البرز و تهران آسمونی ابری و در بعداز ظهر فردا افزایش ابر و بارش پراکنده، بعضی وقتا رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شه.

 

 

 

با اینکه دومین ماه سال از نیمه گذشته، اما هنوز بهار دست از خودنمایی ورنداشته و می خواد این هفته هم در مناطقی از کشور حضور خود رو با رگبار، رعد و برق و بعضی وقتا تگرگ به رخ بکشه.

سازمان هواشناسی واسه شمال غرب، سواحل دریای مازندران، دامنه های البرز، شمال شرق به صورت پراکنده بارش باران و تگرگ پیش بینی کرد.

طبق پیش بینی این سازمان، در روزای سه شنبه و چهارشنبه علاوه بر مناطق نامبرده در بعضی مناطق جنوب و غرب کشور هم در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق پراکنده و وزش باد رخ میده.

هم اینکه واسه استانای آذربایجان شرقی، غربی و اصفهان در روز دوشنبه آسمونی ابری تا نیمه ابری و بارش پراکنده بعضی وقتا رعد و برق و وزش باد پیش بینی شده و استانهای اردبیل، البرز و تهران هم با آسمونی ابری و از بعدظهر امروز با افزایش ابر و در پاره ای نقاط رگبار و رعد و برق و وزش باد روبه رو هستن.

استانای ایلام، بوشهر و چهارمحال و بختیاری هم در روز دوشنبه با آسمونی صاف تا کمی ابری و بعضی وقتا وزش باد و استان بوشهر و چهارمحال و بختیاری قسمتی ابری در بعضی ساعات افزایش ابر و وزش باد روبه رو هستن.

این پیش بینیا نشون میده که استانهای آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل، البرز و تهران آسمونی ابری و در بعداز ظهر فردا افزایش ابر و بارش پراکنده، بعضی وقتا رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شه و استانای اصفهان، بوشهر و چارمحال و بختیاری در روز سه شنبه آسمونی ابری همراه با غبار صبحگاهی و در بعد از ظهر فردا افزایش ابر و بارش پراکنده رو میبینن.

هم اینکه واسه استان ایلام هم در روز سه شنبه آسمونی صاف تا کمی ابری و بعضی وقتا وزش باد رو پیش بینی می شه. واسه استانای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز و تهران آسمونی ابری و در بعداز ظهر این روز افزایش ابر و بارش پراکنده، بعضی وقتا رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شه و واسه استان اصفهان هم در روز چهارشنبه آسمونی ابری همراه با غبار صبحگاهی و در بعد ازظهر افزایش ابر در شهرهای شرقی و بارش پراکنده پیش بینی می شه.

هم اینکه واسه استانای ایلام، بوشهر و چارمحال و بختیاری در روز چهارشنبه هفته جاری آسمونی صاف تا کمی ابری و بعضی وقتا وزش باد واسه اونا پیش بینی می شه.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*