ویزا و تور کانادا

ویزا و تور کانادا

درباره کانادا

کانادا تو ذهن بیشتر ما کشور سردسیری در شمال آمریکا هستش. با اینکه این تصور خیلی به واقعیت نزدیکه و بخش کلی ای از خاک کانادا به دلیل سرمای هوا و نزدیکی به قطب شمال، خالی از ساکنان س، ولی خوبه بدونین که کانادا به عنوان دومین کشور بزرگ دنیا، مناطق گرمسیری هم داره که می تونین در اونا تعطیلات خاطره انگیزی رو سپری کنین.

در ا شما می تونین علاوه بر لذت بردن از هنر و فرهنگ کانادا، خاطرات خوشی رو با دیدن جاذبه های توریستی معروف کانادا واسه خود رقم بزنین. آبشار نیاگارا، پهناورترین آبشار جهان که در مرز بین کانادا و آمریکا قرار داره، تنها یه ساعت با تورنتو فاصله داره و شما می تونین ضمن اقامت در کانادا از این آبشار معروف هم دیدن کنین؛ ورزشای زمستونی مثل اسکی در کانادا بسیار محبوبه و می تونین با حضور در پیستای این کشور، که در دنیا زبانزد هستن، تجربه عالی به دست بیارین.

کشور کانادا در شمال قاره آمریکای شمالی قرار داره که از شمال به اقیانوس منجمد شمالی، از شرق به اقیانوس اطلس، از غرب به اقیانوس آروم و از جنوب به کشور آمریکا می رسه. کانادا از ده استان (فدرال) و یازده مرکز اداری و سه قلمرو تشکیل شده.

کانادا دارای منابع طبیعی فراوانیه. آب و هوای کانادا  سرد و در بیشتر نقاط قطبیه. البته آب و هوا در بخش جنوب غربی، جایی که شهر ونکوور قرار داره، معتدله. قسمتای جنوبی کانادا در تابستون معمولا با دمای هوا بالای ۲۰ درجه سانتی گراده و بعضی وقتا به بالای ۳۰ درجه هم می رسه. زمستون همه مناطق، آب و هوایی سرد و یخبندان دارن طوریکه دمای بعضی مناطق گاه هاً به ۲۵- درجه زیر صفر می رسه و این در حالیه که سواحل غربی کانادا مثل ونکوور، به دلیل جریان هوای گرم و مرطوب اقیانوس آروم ، معتدل ترین آب و هوا رو داره و با احتمال خیلی کم دمای زیر صفر رو تجربه می کنن.

کانادا شمالی ترین کشور قاره آمریکاست و بعد از روسیه بزرگترین کشور دنیاس، در حالیکه جمعیت اون تنها حدود یه پنجم جمعیت روسیه هستش. نزدیک به ۹۰ درصد از جمعیت این کشور در امتداد مرز جنوبی اون، تا فاصله ۲۰۰ کیلومتری آمریکا زندگی می کنن و پرجمعیت ترین شهرهای کانادا به ترتیب تورنتو، مونترآل و ونکوور هستن.

مساحت کشور کانادا ۶ برابر ایران و ۴۰ برابر کشور انگلیسه. شهر اتاوا پایتخت سیاسی کاناداست و واحد پول رسمی کانادا دلار کانادا هستش. فرانسوی به همراه زبون انگلیسی، دو زبون رسمی در کشور کانادا حساب می شن. هم اینکه حکومت کانادا “دموکراتیک فدرال” است و از راه دو بخش حکومتی استانی و کشوری اداره می شه.

کانادا با میلیونا مهاجری که هرساله به این کشور مهاجرت میکنن، یکی از مهاجر پذیرترین کشورای جهان حساب می شه.

کانادا یکی از ثروتمندترین کشورای جهان حساب می شه و در بین ۱۰ کشور اول تولید کننده دنیا قرار میگیره. هم اینکه کانادا یکی از مهاجر پذیر ترین کشورای دنیاس که هرساله بیشتر از ۳۰۰ هزار مهاجر جدیددارد.

کانادا کشوریه با جاذبه های طبیعی و مکانای دیدنی معروف، که هرساله میزبان میلیونا گردشگر از سراسرجهانه.کوه ها، جنگلا، بیابانا، یخچالا و سواحل، پدیده های طبیعی آرامش بخشی هستن. کانادا کشوری پهناوره که با وجود اینجور جاذبه های گردشگری، هر سال خیلی از مردم رو جذب می کنه.

اگه شمام دوست دارین لذت سفر به کانادا و گردش در طبیعت عالی اونو تجربه کنین، باید از دو سه ماه قبل واسه اخذ دست به کار شین. با برگزاری تور کانادا، علاوه بر سرویس دهی تور کانادا، مبادرت به اخذ واسه شما می کنه تا شما بتونین با آسودگی خاطر واسه سفر خود برنامه ریزی کنین.

منبع : www.andiaseir.ir

جهت به دست آوردن جزییات بیشتر درباره تور کانادا با شماره “۲۲۰۵۳۰۷۳” تماس حاصل کنین.

اخذ ویزای کانادا توریستی ، کاری و تحصیلی

با این مدارک ساده بدون هیچ سختی ای ویزای کانادا دریافت کنین..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*