واقعی ترین فیلم سینمایی دنیا +عکس

واقعی ترین فیلم سینمایی دنیا +عکس

در فیلمای سینمایی که در حال نشون دادن زندگی یه فرد خاصه معمولا نقشای دوران جور واجور زندگی رو بازیگران متفاوتی بازی می کنن و ممکنه ۵ یا ۶ بازیگر گذر عمر یه شخصیت رو به تصویر بشکنه و این مورد زیبایی و واقعگرایانه بودن فیلم رو نابود می کنه.

“boyhood” فیلمیه که کلیشه های ساخت فیلم با به کار گیری بازیگران جور واجور رو از بین برده و ابتکار جالبی در اون به کار رفته. “ریچارد لینکلتر” از سال ۲۰۰۲ در حال ساخت این فیلم سینماییه و تا به امروز هیچ کدوم از بازیگران تغییر نکرده و تنها رشد طبیعی خود رو داشتن.

boyhood

نقش اول این فیلم در اختیار “الار کلترن” است که از سن ۷ سالگی مقابل دوربین رفته و بخشی از اون رو بازی کرده و بعد سال بعد ادامه نقش رو در سنی بیشتر دنبال کرده از این رو طی ۱۲ سال گذشته چهره اون از یه کودک ۷ ساله حالا به جوونی ۱۹ ساله تبدیل شده و داستان فیلم بازم ادامه داره.

در کنار الار والدین اون هم هستن که بازیگران این نقشا هم همه با رشد طبیعی خود بزرگ شدن. این خلاقیت باعث شد تا با شخصیت داستان رابطه بهتری برقرار شه و شما مطمئنین که هیچ بازیگری با گریم سنش تغییر نکرده و این ویژگی در هیچ فیلم دیگری دیده نمی شه.

بسیاری ایده این فیلم رو مشابه یکی از بهترین فیلمای سینمایی دهه ۹۰ به نام “نمایش ترومن” می دونن فرقش اینه که این فیلم دقیقا در واقعیت ورداشته شده ولی ایده ای مشابه با اون داره. در فیلم سال ۱۹۹۸ جیم کری فردی بود که تموم عمرش رو بدون اینکه بدونه در مقابل دوربینای جور واجور گذرونده بود.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

باشگاه خبرنگاران مطالب باحال روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*