وعده نابودی فیس بوک در روز پنجم نوامبر !

وعده نابودی فیس بوک در روز پنجم نوامبر !

وعده نابودی فیس بوک در روز پنجم نوامبر !

به گزارش فارنت و به نقل از پی سی مگزین گروه هکری انونیموس (Anonymous) که این روزا بر خلاف معنی نام خود، نام بزرگی واسه خود دست و پا کرده در اطلاعیه ای وعده داد که در روز پنجم نوامبر (۱۴ آبان) شبکه اجتماعی فیس بوک رو به جرم نقض حریم خصوصی کاربران به طور کامل نابود کنه.

انونیموس در ادامه پیام خود با اخطار در مورد نقض فراروان حریم خصوصی کاربران در فیس بوک اعلام کرده که بعضی از این شرکتا که خود رو کلاه سفید می گن واسه حکومتایی مثل مصر و سوریه مشغول به فعالیت هستن.

این موضوع همیشه از طرف فیس بوک رد شده که اطلاعات کاربران رو بدون موافقت کاربران با طرف سومی به اشتراک گذاشته باشه.

این گروه هکری با اشاره به تاریخ ۱۴ آبان اعلام کرده که این شبکه اجتماعی پس از این تاریخ دیگه به ارائه سرویس به کاربران قادر نیس و از کاربران فیس بوک خواسته س تا واسه دفاع از آزادی اطلاعات و حفظ حریم شخصی خود به کمپین نابودی فیس بوک ملحق شن.

این گروه هم اینکه به کاربران فیس بوک اخطار داده که هر فعالیتی که در فیس بوک انجام می دین در اون ثبت می شه و حتی اگه حساب خود رو پاک کنین بازم اطلاعات شخصی شما از بین نمیره.

البته با در نظر گرفتن نوع فعالیت این گروه هکری نمیشه مسئولیت این اطلاعیه رو به طور کامل متوجه اونا دونست چون که با در نظر گرفتن ناشناس بودن اعضای این گروه به طور طبیعی هر کسی می تونه با راه اندازی یه کانل ویدیوئی در یوتیوب و یه حساب توئیتر موضوعی این چنینی رو با موضوع عملیات فیس بوک خبرسازی کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*